Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 02 lipiec 2016
sobota, 02 lipiec 2016 13:22

Kibice pożegnali ,,Osę”

W Przyłękach zakończyła się ostatnia droga Wojciecha Osińskiego. Kibice Zawiszy pożegnali w piątek swojego kolegę, który był jednym z bardziej wyrazistych przedstawicieli bydgoskiego środowiska kibicowskiego. Uroczystościom pogrzebowym przewodniczył ks. Jarosław Wąsowicz, uznawany za kapelana kibiców piłkarskich, organizatora corocznych pielgrzymek patriotycznych na Jasną Górę.

Opublikowano w Bydgoszcz

W środę radny Rafał Piasecki podczas sesji Rady Miasta Bydgoszczy złożył wniosek, aby bydgoski samorząd wystosował stanowisko do rektora UMK, w którym wyraża niepokój ostatnim raportem NIK, z punktu widzenia bezpieczeństwa zdrowotnego bydgoszczan. Inicjatywę zablokowała koalicja PO – SLD Lewica Razem, choć jak wskazywał Piasecki, jej głównym celem było poparcie dla utworzenia Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz
sobota, 02 lipiec 2016 12:45

Od dzisiaj w soboty parkujemy bezpłatnie

W życie weszła uchwała Rady Miasta Bydgoszczy z maja, która znosi z dniem 1 lipca funkcjonowanie strefy płatnego parkowania w soboty. Oznacza to, że od dzisiaj w centrum możemy parkować w soboty bezpłatnie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

  • Kryzys z ukraińskim zbożem ponownie uwypukla jak bardzo brakuje nam infrastruktury

    Polska miała być państwem tranzytowym w eksporcie ukraińskiego zboża, bowiem rosyjskie działania w porcie w Oddesie, wymusiły poszukania innej drogi eksportu. Stało się jednak tak, że spora część tego zboża pozostawała w Polsce i teraz mamy problem. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy są braki infrastrukturalne.

Wiadomości z regionu