Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 23 lipiec 2016
sobota, 23 lipiec 2016 15:05

Z Bydgoszczy na cały świat

Atrakcyjniej lekkoatletykę ogląda się w telewizji, przez co frekwencja na stadionie Zawiszy może nie zachwycać. Nie oznacza to jednak, iż mamy do czynienia z imprezą niszową, gdyż na Bydgoszcz zwrócone są oczy całego lekkoatletycznego świata. W ,,Media Center” mijam dziennikarzy m.in. z Jamajki, Stanów Zjednoczonych czy Japonii.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wczoraj informowaliśmy o tym, iż w Kruszwicy gości około 80 pielgrzymów z Francji, którzy przyjechali do Polski na Światowe Dni Młodzieży. W internecie pojawiły się nagrania, na których widać jak energiczną są grupą i jak integrują się z katolikami z Kujaw.

Opublikowano w Kruszwica

W piątek policjanci zdecydowali się ewakuować dworzec PKP Bydgoszcz Główna, po tym jak w windzie znaleziono leżący plecak. Od kilku dni w Polce obowiązuje podwyższony stopień zagrożenia ALFA, który wprowadziła premier Beata Szydło w związku z odbywającymi się Światowymi Dniami Młodzieży. Co trzeba jednak przyznać, organizacja ruchu kolejowego odbywała się pomimo powstałej sytuacji dość sprawnie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Przedostatni weekend lipca obfituje w wiele ciekawych wydarzeń w naszym regionie, na których warto być. Bydgoszcz, Koronowo i Kruszwica – to kierunki, które polecamy na najbliższe dwa dni. Atmosfera może być wyjątkowa, gdyż z racji odbywających się Światowych Dni Młodzieży i Mistrzostw Świata, w naszym regionie gościmy wiele osób z zagranicy.

Opublikowano w Regionalne

W sobotę warto udać się na Mistrzostwa Świata U20 chociażby z tego powodu, że dwie polskie sztafety 4x100 m – męska i kobieca, walczyć będą w finale. Szczególnie widoczne są szanse sztafety kobiecej, w której wczoraj nie zawiodła Ewa Swoboda.

Opublikowano w Sport

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

  • Kryzys z ukraińskim zbożem ponownie uwypukla jak bardzo brakuje nam infrastruktury

    Polska miała być państwem tranzytowym w eksporcie ukraińskiego zboża, bowiem rosyjskie działania w porcie w Oddesie, wymusiły poszukania innej drogi eksportu. Stało się jednak tak, że spora część tego zboża pozostawała w Polsce i teraz mamy problem. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy są braki infrastrukturalne.

Wiadomości z regionu