Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 09 lipiec 2016

Pierwszego dnia szczytu NATO, który odbywa się na Stadionie Narodowym w Warszawie, ogłoszono bardzo ważną decyzję dla naszego regionu geograficznego. Przywódcy NATO doszli do wniosku, że potrzebna będzie wzmocnienie wschodniej flanki NATO poprzez rozmieszczenie czterech batalionów w Polsce i krajach bałtyckich.

Opublikowano w Bydgoszcz
sobota, 09 lipiec 2016 10:21

ONR zaprasza na wykład o Wołyniu

,,Rzeź Wołyńska” - to tytuł wykłady, jaki będzie można usłyszeć w niedzielę w Kruszwicy. Na wydarzenie zaprasza Obóz Narodowo Radykalny, dla przypomnienia zbrodni ukraińskich nacjonalistów na Polakach.

Opublikowano w Kruszwica

Miejski rynek jest bardzo ważną lokalizacją w przestrzenni publicznej, dlatego warto poświęcić chwilę czasu i wziąć udział w konsultacjach nad formą jego rewitalizacji. Przed tygodniem oficjalnie zaprezentowano wizualizację, które mają być punktem wyjściowym do przeprowadzanej rewitalizacji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Styczeń 2015 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

  • Kryzys z ukraińskim zbożem ponownie uwypukla jak bardzo brakuje nam infrastruktury

    Polska miała być państwem tranzytowym w eksporcie ukraińskiego zboża, bowiem rosyjskie działania w porcie w Oddesie, wymusiły poszukania innej drogi eksportu. Stało się jednak tak, że spora część tego zboża pozostawała w Polsce i teraz mamy problem. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy są braki infrastrukturalne.

Wiadomości z regionu