Jesteś tutaj: HomeNakielskiProkurator przyłapany na kradzieży batoników i kremu

Prokurator przyłapany na kradzieży batoników i kremu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki czwartek, 06 listopad 2014 00:59

Brzmieć może to niesłychanie, ale prokurator Prokuratury Rejonowej w Szubnie – Ośrodek Zamiejscowy w Żninie, został przyłapany przez ochroniarzy wielkopowierzchniowego sklepu na kradzieży artykułów wartych 15 zł. Co prawda chroni go immunitet, ale za popełnienie czynu niegodnego prokuratura, grożą mu poważne sankcje służbowe.

Do zdarzenia doszło w sklepie na terenie Żnina. Ochroniarze na monitoringu zauważyli jak dyskretnie chowa on do kieszeni batoniki i krem do pielęgnacji ciała. Na miejsce poproszono policjantów, którzy uznali, że było to świadome działanie. I wówczas prokurator wylegitymował się immunitetem, co sprawiło, iż czynności śledcze musiały się zakończyć.

 

O incydencie poinformowano jednak jego przełożonych z prokuratury, a zapewne nałożą na niego którąś z kar personalnych. Grozi mu nawet wyrzucenie z pracy i utrata immunitetu.

 

Wcześniej jednak ma zostać wyjaśniona kwestia, czy był on w momencie chowania batoników i kremu poczytalny. Bo takie zachowanie prokuratora z 20-letnim stażem może szokować.

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • Marszałek chciałby rozmawiać tylko o tym co wygodne, ale to pokazuje kryzys samorządności wojewódzkiej

    Gdy w poniedziałek ukazała się u nas publikacja o tym, że ,,media władzy”, czyli wydawane za nasze pieniądze przez samorządy i tworzone przez urzędników przemilczały krytyczny dla promu w Solcu Kujawskim raport NIK, w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbywała się sesja Sejmiku Województwa. Po wypowiedziach marszałka Piotra Całbeckiego nie należy się specjalnie dziwić, że podlegli mu pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Rozwoju temat przemilczeli w ramach swoich mediów.

  • Polski budżet wchodzi pod lupę Komisji Europejskiej. To sygnał, że się zadłużamy

    Komisja Europejska otworzyła wobec Polski i kilku innych państw procedurę nadmiernego deficytu – jest to co prawda dopiero pierwszy krok, ale jednocześnie jest to wyraźny sygnał, że musimy przestać rozszerzać wydatki państwa. Zdaniem analityków przyczyną tego jest realizacja socjalnych obietnic wyborczych jak waloryzacja 800+, a także konieczność zwiększenia wydatków na armię, co z kolei spowodowane jest sytuacją międzynarodową.

Wiadomości z regionu