Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 08 lipiec 2017
sobota, 08 lipiec 2017 20:48

Przestrzegają przed kryptowalutami

W transakcjach elektronicznych coraz popularniejsze w świecie są wirtualne waluty jak np. bitcoiny, które ulegają wymianie na tradycyjne waluty. Jeżeli chodzi o Polskę ta popularność nie jest jeszcze aż tak duża. Państwowe instytucje finansowe przestrzegają jednak przed kryptowalutami.

Opublikowano w Magazyn

Dzisiaj na Starym Rynku odbyły się dwie niespecjalnie liczne zgromadzenia. Po jednej stronie stanęli działacze m.in. KOD-u oraz Steru na Demokracje po drugiej Młodzieży Wszechpolskiej i innych organizacji narodowych. Tematem sporu pomiędzy obiema zgromadzeniami była kwestia przyjmowania imigrantów.

Opublikowano w Bydgoszcz
sobota, 08 lipiec 2017 13:33

Rozdajemy karnety na Mistrzostwa Europy

Od czwartku na stadionie Zawiszy będziemy świadkami zmagań lekkoatletów w ramach Mistrzostw Europy U23. Zachęcamy do udziału w naszym konkursach, w których rozdamy karnety na te zawody. Na początek mamy dla Was po dwa podwójne karnety.

Opublikowano w Sport

Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości Kruszwica straci swój symbol jaką jest Mysia Wieża. Zyskać może natomiast coś więcej w postaci zrekonstruowanego XIV wiecznego zamku.

Opublikowano w Kruszwica
sobota, 08 lipiec 2017 08:30

Nowy ciekawy mural w mieście

Przy ulicy Toruńskiej możemy podziwiać na jednym z budynków ciekawe malowidło artystyczne na jednym z budynków.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • Marszałek województwa i zarząd z wotum zaufania, ale debata pokazała kryzys debaty w województwie

    Można było się spodziewać, że na poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa radni udzielą absolutorium oraz wotum zaufania dla Zarządu Województwa – o ile w tym roku ta debata nie była specjalnie istotna, bo z racji tego, że jesteśmy świeżo po wyborach, wynik głosowania nie niesie żadnych skutków prawnych, to pokazała ona pewien kryzys w dyskusji publicznej.

  • Jutro jedna z ważniejszych sesji sejmiku w roku, choć w tym roku nie aż tak

    W poniedziałek Sejmik Województwa zdecyduje o udzieleniu lub nieudzieleniu wotum zaufania dla Zarządu Województwa za 2023 rok oraz udzieleniu lub nieudzieleniu absolutorium. Jest to zawsze jedna z ważniejszych sesji w roku, bowiem odbywa się dyskusja o stanie województwa oraz ocena władzy wykonawczej. Ten rok jest jednak szczególny, bowiem minęło niewiele ponad 2 miesiące od wyborów samorządowych, gdzie całe władze samorządowe były poddane weryfikacji przez wyborców.

Wiadomości z regionu