Jesteś tutaj: HomePolecaneAcuvue TruEye – soczewki jednodniowe z filtrem UV

Acuvue TruEye – soczewki jednodniowe z filtrem UV

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane wtorek, 26 lipiec 2022 12:25

Ciepłe miesiące przynoszą nam nie tylko wysoką temperaturę, ale również silne nasłonecznienie, z którym oczy źle sobie radzą. Długotrwała ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe ma bardzo zły wpływ na wzrok – może prowadzić nawet do jego uszkodzenia. A ponieważ ochrona wzroku to priorytet, warto postawić na soczewki oferujące jego ochronę. Takie właśnie są Acuvue TruEye. Dowiedz się, na czym polega ich działanie.

Acuvue TruEye – doskonałe widzenie i ochrona wzroku w jednym

Materiałem wykonania soczewek korekcyjnych Acuvue TruEye jest silikonowo-hydrożelowy Narafilcon A. Dzięki swojej cienkości nie odczuwasz go w oku, a zarazem cechuje go wysoka elastyczność. Soczewka przylega ściśle do gałki i nie przesuwa się nawet przy jej gwałtownych ruchach. Nie tylko daje Ci to komfort podczas codziennego noszenia, ale dzięki temu możesz bez problemu uprawiać  z Acuvue TruEye sport, a także wykonywać różnorakie aktywności fizyczne. Masz pewność, że soczewka nie wypadnie niezależnie od tego, czy grasz w piłkę, jeździsz na rowerze czy uprawiasz fitness lub aqua aerobic.

 

Oryginalność soczewek Acuvue TruEye polega też na tym, że pomimo wysokiej tlenoprzepuszczalności są zawsze doskonale nawilżone. To zawdzięczają technologii Hydraclear, dbającej o to, aby soczewka była przez cały czas odpowiednio wilgotna. No i nie można zapomnieć o głównej atrakcji, czyli skutecznym filtrze UV, który wydajnie blokuje promieniowanie uderzające w Twój wzrok. Dlatego nawet po całym dniu przebywania na słońcu – na przykład na wakacjach czy w przydomowym ogródku – nie powinno się czuć zmęczenia oczu od światła, jak ma to zazwyczaj miejsce. 

 

Jak podaje producent, doskonale znana na rynku optycznym firma Johnson & Johnson, zastosowane w soczewkach Acuvue TruEye filtry blokują całkowicie promieniowanie UVB oraz 97% promieniowania UVA. Oznacza to, że jeśli podczas ich noszenia dodatkowo założysz okulary przeciwsłoneczne, ochrona będzie kompletna! Możesz korzystać ze słońca, nie obawiając się, że pod koniec dnia Twoje oczy będą to odczuwać. 

 

Acuvue TruEye – wspaniałe soczewki w atrakcyjnej cenie

Jeśli przeczytawszy to wszystko myślisz, że soczewki TrueEye są drogie, nic bardziej mylnego. Możesz znaleźć je na stronie trendyopticians.pl w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Dzięki temu najlepsza możliwa ochrona wzroku nie wymaga od Ciebie wyrzeczeń. Są to soczewki jednodniowe, dlatego możesz wybrać opakowanie liczące sobie 30, 90 lub nawet 180 sztuk.

Przekonaj się o tym już dzisiaj - sprawdź, ile zapłacisz za soczewki Acuvue TrueEye na stronie trendyopticians.pl!

 

Warte obejrzenia

Warte obejrzenia Ukr

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022