Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: środa, 24 lipiec 2013

Sytuacja finansów publicznych jest dość trudna, w samej koalicji rządzącej nie ma już nawet zgodności, że polityka prowadzona przez ministra finansów jest dobra. Były prezes NBP Leszek Balcerowicz uważa, że pomysły jakie ma rząd na ratowanie obecnej sytuacji mogą doprowadzić do kryzysu jaki panuje w Grecji, natomiast europoseł Janusz Zemke dziwi się głosom, które proponują szukanie oszczędności na wojsku.

Opublikowano w Regionalne
środa, 24 lipiec 2013 21:12

Polonia pogodzona ze spadkiem

Szansę SkładówWęgla Polonii Bydgoszcz na utrzymanie w Ekstralidze Żużlowej są czysto teoretyczne, z tego powodu prezes klubu w dzisiaj wydanym oświadczeniu wyjaśnił, że klub w trosce o finanse odpuści ostatnie mecze w tym sezonie.

Opublikowano w Sport
środa, 24 lipiec 2013 20:41

LOT wycofuje się z Bydgoszczy

Mające problemy finansowe Polskie Linie Lotnicze LOT pod koniec października zaprzestaną realizacji połączenia pomiędzy Bydgoszczą a Warszawą.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 24 lipiec 2013 17:33

Licheń wita bydgoskich pielgrzymów

Dzisiaj do sanktuarium Matki Boskiej Licheńskiej przybyła grupa około 700 uczestników Pieszej Pielgrzymki Diecezji Bydgoskiej na Jasną Górę. Po eucharystii w licheńskiej bazylice i zregenerowaniu sił pielgrzymi udali się w dalszą drogę. Przed nimi bowiem jeszcze cały tydzień wędrówki w kierunku tronu Matki Boskiej Jasnogórskiej w Częstochowie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Tygodnik ,,Wspólnota” przygotował ranking najtańszych miast wojewódzkich w Polsce pod względem kosztów funkcjonowania administracji.. Bardzo wysoko uplasowała się w nim Bydgoszcz która zajęła trzecie miejsce.

Opublikowano w Bydgoszcz

Najwyższa Izba Kontroli przeprowadziła kontrole dotyczącą zatrudniania pracowników samorządowych. Do kontroli wytypowano między innymi Urząd Marszałkowski w Toruniu, Urząd Miasta Bydgoszczy czy gminę Szubin.

Opublikowano w Regionalne
środa, 24 lipiec 2013 12:59

IX Inowrocławska Noc Solankowa

Grzegorz Turnau, Aga Zaryan i redaktor radiowej trójki Artur Andrus będą bawić inowrocławian w czasie IX Inowrocławskiej Nocy Solankowej.

Opublikowano w Inowrocław

Z całą stanowczością żądamy odwołania Pana Sławomira Marcysiaka ze stanowiska Miejskiego Konserwatora Zabytków – pisze do prezydenta Rafała Bruskiego Stowarzyszenie Miłośników Zabytków Bunkier. Marcysiakowi zarzuca się brak kompetencji do pełnienia dalej tej funkcji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Poseł z naszego regionu Eugeniusz Kłopotek na antenie Radia TOK FM stwierdził, że za to co dzieje się wokół budżetu państwa należało by odwołać ministra finansów i premiera Donalda Tuska, który bezgranicznie zawierzył temu pierwszemu.

Opublikowano w Regionalne
środa, 24 lipiec 2013 11:03

Zaginęła koronowska radna SLD

Policja i mieszkańcy Koronowa poszukują Teresy Wypych, radnej tej gminy, którą ostatni raz widziano 14 lipca. Na terenie Koronowa pojawiły się plakaty z jej wizerunkiem.

Opublikowano w Dobrcz i Koronowo

Warte obejrzenia

« Grudzień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31