Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 23 listopad 2014
poniedziałek, 24 listopad 2014 00:32

Kto kogo poprze w II turze?

Do końca kampanii wyborczej zostało niecałe 5 dni, a kandydaci – Marek Gralik, Anna Mackiewicz, Marcin Sypniewski i Piotr Cyprys nie udzielili jeszcze poparcia żadnemu z uczestników II tury. Co prawda nie muszą tego czynić, ale dość integralnym elementem II tury było zawsze popieranie się wzajemnie kandydatów, co wiązało się często z negocjacjami programowymi lub personalnymi.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 23 listopad 2014 22:12

Wypadek polskiego autobusu w Niemczech

Około godziny 5 w nocy z soboty na niedzielę w Niderlehme pod Berlinem doszło do wypadku polskiego autobusy. Wśród poszkodowanych jest kilku mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Opublikowano w Regionalne

Miło nam Państwa poinformować, że redakcja Portalu Kujawskiego rozpoczyna współpracę z Nadgoplańskim Towarzystwem Historycznym z siedzibą w Kruszwicy. Mamy nadzieje, że wspólnymi silami uda się promować historię tej części regionu, która przecież związana jest dość mocno z początkami Państwa Polskiego.

Opublikowano w Inowrocław
niedziela, 23 listopad 2014 20:28

Opozycja zgodnie chce zmiany – nie dla Brejzy

W sobotę odbyła się kolejna konwencja wyborcza Marcina Wrońskiego, tym razem z udziałem całej inowrocławskiej opozycji, od PiS przez SLD po PSL. Wszyscy mówili jednym głosem, czas odsunąć prezydenta Ryszarda Brejzę od władzy.

Opublikowano w Inowrocław

SLD nie poparło do tej pory żadnego uczestnika II tury wyborów prezydenckich. Takie poparcie w swoim imieniu udzielił już jednak lewicowy poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Zemke, który podkreślał, że jeżeli Bydgoszcz ma się rozwijać przy udziale środków unijnych to potrzebuje stabilnych władz, czyli dobrej współpracy prezydenta z radnymi. W jego opinii za prezydentury Konstantego Dombrowicza to nie będzie możliwe.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 23 listopad 2014 12:09

Podział punktów w Kielcach

Do tej pory Zawisza Bydgoszcz wygrał tylko dwa mecze, jeden z nich Koroną Kielce. Wczoraj niebiesko-czarni zmierzyli się z Koroną na wyjeździe i tamtego sukcesu juz jednak nie powtórzyli. Obie strony muszą zadowolić się remisem, ale mecz wydawał się dość ciekawy.

Opublikowano w Sport

Z powodów technicznych z którymi od kilku dni boryka się Państwowa Komisja Wyborcza internauci nie mają możliwości zobaczenia ile dany kandydat na radnego w poszczególnym okręgu uzyskał głosów. Jedyną możliwością jest udanie się do Urzędu Miasta, gdzie w holu wystawione są na widok publiczny protokoły. Postanowiliśmy wyjść naprzeciwko tej sytuacji publikując poniżej pełne zestawienie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Marzec 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31