Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 16 styczeń 2015

Na Śląsku już od kilku dni trwają kilkutysięczne protesty górników. Jeżeli rozmowy rządu z ich przedstawicielami do końca weekendu nie przyniosą porozumienia, to można spodziewać się protestów w całej Polsce. Szef Solidarności Piotr Duda w piątek po południu ogłosił ogólnopolskie pogotowie strajkowe. Podobne kroki zapewne uczynią pozostałe centrale związkowe.

Opublikowano w Regionalne

Jak informuje portal tvn24 Paweł Olszewski z bydgoskiej PO ma zostać sekretarzem w resorcie Infrastruktury i Rozwoju, a mianowicie ma zajmować się bezpieczeństwem ruchu drogowego. Sam zainteresowany nie potwierdza tych informacji, ale zaufana osoba z kancelarii premiera ją potwierdza i sama nominacja ma być na dniach .

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 16 styczeń 2015 16:59

Solino elementem ogólnopolskich rozmów

Na Śląsku trwają protest górników i wspierających ich osób. W weekend mają odbyć się rozmowy pomiędzy rządem i protestującymi. Jak udało nam się ustalić, elementem tych rozmów będzie także spór pracowniczy wokół Inowrocławskich Kopalni Soli ,,Solino”.

Opublikowano w Inowrocław

W odpowiedzi na wczorajszą decyzje Sejmu o zamknięciu 4 kopalń, szef NSZZ Solidarność Piotr Duda ogłosił pogotowie strajkowe dla całego kraju. Podobne decyzje najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu podejmą pozostałe duże centrale związkowe w tym OPZZ. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że protesty pracowników różnych branż odbywać będą się w całym kraju.

Opublikowano w Regionalne

Autopoprawka prezydenta do budżetu na rok 2015 zakłada zmniejszenie z 5 mln do 2 mln środków przeznaczonych na rewitalizacje Starego Fordonu. Wielu mieszkańców i społeczników z tej dzielnicy czuje się po raz kolejny lekceważona.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 16 styczeń 2015 14:35

Niejasna przeszłość nowego nabytku Zawiszy

Trwa obecnie przerwa transferowa w T-Mobile Ekstraklasie. Zawisza będący w trudnej sytuacji ligowej szuka wzmocnień – nowym zawodnikiem niebiesko-czarnych został Christian Pulhac, o którym rozpisuje się ,,Przegląd Sportowy”, z powodu jego przeszłości.

Opublikowano w Sport

W jednym ze sklepów przy ulicy Niepodległości w Inowrocławiu interwencja policji zakończyła się postawieniem zarzutu przywłaszczania pieniędzy przez 37-letnia kasjerkę. Sprawę na policję zgłosiło kierownictwo sklepu.

Opublikowano w Inowrocław

Z liderem tworzącej się partii Ruch Narodowy Robertem Winnickim rozmawiamy o sytuacji polskich kopalń oraz kondycji całej polskiej gospodarki, a także o przyszłości formacji narodowej.

Opublikowano w Regionalne

W ostatni dzień stycznia odbędzie się Bal Pracodawców Pomorza i Kujaw oraz rozstrzygnięcie konkursu, w czasie którego poznamy najlepszych przedsiębiorców z regionu, w minionym roku 2014. Zainteresowani udziałem w tym konkursie powinni wysłać specjalne zgłoszenie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Lipiec 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31