Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 24 czerwiec 2016

W czwartek Brytyjczycy zdecydowali o wyjściu z Unii Europejskiej. Wynik brytyjskiego referendum popularnie nazywany jest Brexitem. Głosowanie mieszkańców Wielkiej Brytanii skomentował na konferencji prasowej Péter Szijjártó, szef węgierskiego MSZ.

Opublikowano w Magyar Hirek
piątek, 24 czerwiec 2016 23:14

Zapraszamy na Drugi Wielki Mecz Charytatywny

W niedzielę o godzinie 16:00 na stadionie TKKF przy ulicy Słowiańskiej 7 rozpocznie się mecz charytatywny pomiędzy politykami i dziennikarzami. Celem rywalizacji sportowej będzie wsparcie podopiecznych Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowaczych.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zachęcamy do obejrzenia drugiego wydania audycji ,,Czas na rozmowy”, której pomysłodawcom jest Inowrocławski Klub Dyskusyjny. Tym razem przedstawiciele różnych opcji politycznych rozmawiali m.in. o problemie bezrobocia.

Opublikowano w Inowrocław

Dzisiaj w wielu szkołach odbywało się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W uroczystościach zorganizowanych przez międzynarodową International School of Bydgoszcz uczestniczył wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki i dowódca Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO w Bydgoszczy gen. bryg. Wojciech Grabowski. Ich obecność nie była przypadkowa, bowiem ponad połowę uczniów stanowią dzieci oficerów NATO. Przy okazji tej uroczystości ogłoszono ważną decyzję MON.

Opublikowano w Bydgoszcz

We wtorek Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Bydgoszcz ma zaopiniować ewentualną zmianę nazwy Portu Lotniczego Bydgoszcz, poprzez dodanie członu Toruń. Co prawda opinia RN nie będzie wiążąca, ale pomimo i tak dużej temperatury na zewnątrz, zrobiło się jeszcze bardziej gorąco.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30