
W poniedziałek 6 maja związek zawodowy NSZZ Solidarność zaprasza na spotkanie Platformy Oburzonych. Do udziału w dyskusji zaproszone są wszystkie organizacje społeczne, którym nie podoba się sposób rządzenia krajem przez Platformę Obywatelską.
W Polsce nadal nie szanuje się instytucji społeczeństwa obywatelskiego. Rządząca przez ostatnie lata Platforma Obywatelska nie słucha swoich wyborców, ignorując konstytucyjne prawo obywateli do wypowiadania się w drodze referendum w najważniejszych sprawach państwa – zaprasza przewodniczący Regionu Bydgoskiego NSZZ Solidarność Leszek Walczak.
To spotkanie ma być kontynuacją wiecu jaki odbył się w Gdańsku, tym razem więcej uwagi poświęcone będzie lokalnym problemom.
Spotkanie odbędzie się w zajezdni MZK przy ulic Inowrocławskiej 11, o godzinie 17.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.





