Jesteś tutaj: HomeBydgoszczICAN Institute zaprasza przedsiębiorców na bezpłatną konferencję o tym jak funkcjonować w okresie turbulencji

ICAN Institute zaprasza przedsiębiorców na bezpłatną konferencję o tym jak funkcjonować w okresie turbulencji

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 18 maj 2023 07:54
ICAN Institute zaprasza przedsiębiorców na bezpłatną konferencję o tym jak funkcjonować w okresie turbulencji Fot: Budimex

Jak liderzy mogą zadbać o wzrost swoich firm mimo trudnych warunków rynkowych takich, jak inflacja, konsekwencje wojny w Ukrainie i pandemii? Na to pytanie odpowiedzą eksperci na konferencji „Lider w świecie VUCA 3.0: czyli jak wygrywać w czasach turbulencji i niepewności”, która 23 maja odbędzie się w Młynach Rothera. Udział w konferencji jest bezpłatny. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal Kujawski.

 

Parterem miejskim konferencji jest Miasto Bydgoszcz i Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

 

Eksperci i tematyka wystąpień

Podczas wydarzenia wystąpią doświadczeni praktycy biznesu, którzy podzielą się z uczestnikami konkretnymi wskazówkami i dobrymi praktykami. Na scenie powitamy dr. Witolda Jankowskiego, prezesa ICAN Institute, Marcina Słomskiego, finansista i ekspert w zakresie corporate finance i transakcji M&A, oraz Edytę Wiwatowską, prezes zarządu Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Eksperci poruszą następujące tematy:

 • Przywództwo zorientowane na przyszłość (future-fit-leadership)

 • Jak przewodzić i wygrywać bez względu na warunki rynkowe i stan koniunktury

 • Inflacja jako czynnik naruszający strukturę zyskowności firmy

 • Jak identyfikować „dobre” i „złe” koszty w firmie – nie tnij gałęzi, na której siedzisz!

 • Jak zidentyfikować obszary, które wymagają dofinansowania z punktu widzenia wydatków, a gdzie mamy ciąć?

 • Nowy model zarządzania strategicznego: co oznacza dla firm i jak go wprowadzić w życie

 

To nie wszystkie zagadnienia, które poruszymy na konferencji. Porozmawiamy także o nowych kompetencjach liderów, które są potrzebne do sprawnego zarządzania, oraz zastanowimy się, czy planowanie finansowe w skali roku ma jeszcze sens w obecnych, zmiennych realiach.

 

Jak zgłosić udział w konferencji

Konferencja jest bezpłatna. Udział można zgłosić na stronie Konferencja ICAN w Bydgoszczy lub kontaktując się z organizatorem: k.starko@ican.pl tel. +48 784 507 967

 

Informacje organizacyjne:

Gdzie: Młyny Rothera, Ul. Mennica 10, Bydgoszcz

Godzina: start o 9.00

 

Warte obejrzenia

 • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

  W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

 • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

  Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

   

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu