Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNa przekonywanie nas do inwestycji wodociągowych ratusz wydał 20 tys. zł. Kampanie obsługiwała warszawska agencja

Na przekonywanie nas do inwestycji wodociągowych ratusz wydał 20 tys. zł. Kampanie obsługiwała warszawska agencja

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 23 listopad 2023 00:39

Inwestycje związane z budową kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikami retencyjnymi dają się odczuć bydgoszczanom z powodu utrudnień komunikacyjnych, w sierpniu w serwisie YouTube oraz w różnych serwisach internetowych za pośrednictwem Google Adsense prowadzona była kampania prezentująca te inwestycję jako potrzebne, przy tej okazji promowano ratuszowe media ,,Bydgoszcz Informuje”, elementy graficzne tej marki były bowiem eksponowane.

 

Jak udało nam się ustalić kampanię promocyjną w serwisie YouTube oraz Google Adsense obsługiwała warszawska firma SocialTime. Według rejestru umów zawartych przez ratusz otrzymała ona za to 20 tys. zł. Szacowany zasięg kampanii wynieść mógł nawet ok 2 mln wyświetleń. Z naszych ustaleń wynika, że z usług tej agencji kilka tygodni później korzystali politycy w kampanii wyborczej.

 

Prezes pracuje w IBRIS

Prezes SocialTime w mediach społecznościowych figuruje jako pracownik agencji sondażowej IBRIS, z której usług korzysta również Miasto Bydgoszcz.

 

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Zapowiedź europejskiej debaty o przyszłości Unii Europejskiej

    W czwartek o godzinie 15 w sali plenarnej Parlamentu Europejskiego odbędzie się debata z udziałem liderów europejskich partii o przyszłości Unii Europejskiej. Na naszych łamach będziemy ją transmitować, przygotujemy z niej też skrót. Dzisiaj w kilku zdaniach chcemy ją zapowiedzieć.

  • Eurowybory w regionie zanoszą się na najnudniejsze w historii (komentarz wyborczy)

    Za niecałe 3 tygodnie europejczycy wybiorą reprezentacje blisko 0,5 mld obywateli Unii Europejskiej. Gdyby to były inne wybory (parlamentarne czy samorządowe) to bylibyśmy w kulminacji kampanii wyborczej – w naszym regionie tak naprawdę ona się dopiero zaczyna – powoli zaczęły się pojawiać się banery i bilboardy z kandydatami, ale i tak dość oszczędnie.

Wiadomości z regionu