Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrzed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się przez 25 lat. Wszystko się kiedyś kończy

Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się przez 25 lat. Wszystko się kiedyś kończy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 04 grudzień 2023 06:35
Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się przez 25 lat. Wszystko się kiedyś kończy Fot: KWP Bydgoszcz

Mając 30 lat został skazany za inną czynność seksualną (nie jest to gwałt, ale zachowanie mocno nieobyczajne) oraz kradzieże, za co miał odbył karę 3 lat więzienia - był wtedy 1998 rok. Zamiast do odbycia kary, udał się za granicę licząc, że uniknie odpowiedzialności. Udawało mu się to przez 25 lat, ale teraz mając 55 lat wpadł.


Za mężczyzną rozesłane były listy gończe, mimo tego skutecznie dość długo unikać kary. W środę pojawił się w Bydgoszczy o czym wiedzieli policjanci. Mężczyzna przyjechał z Niemiec, był zaskoczony gdy przy ulicy Wiślanej w Fordonie zatrzymali go policjanci. Jak miał przyznać – myślał, że kara się przedawniła. Zamiast wrócić do Niemiec, trafi teraz do więzienia, aby odbyć zaległą karę.

 

 

Warte obejrzenia

  • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

    W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

  • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

    Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu