Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBydgoszczanin miał lecieć na Dominikanę, ale idiotyczny żart wszystko zepsuł. Nie on pierwszy

Bydgoszczanin miał lecieć na Dominikanę, ale idiotyczny żart wszystko zepsuł. Nie on pierwszy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 06 styczeń 2024 00:18
Bydgoszczanin miał lecieć na Dominikanę, ale idiotyczny żart wszystko zepsuł. Nie on pierwszy CC BY-SA 3.0 pl by Adrian Grycuk

Przed Nowym Rokiem bydgoszczanin planował polecieć na Dominikanę, aby tam przywitać 2024 rok. W świat chciał wylecieć z warszawskiego lotniska Chopina, bowiem oferta bydgoskiego lotniska jest znacznie skromniejsza. Z powodu głupiego żartu zapłacił mandat, a podróż mu przepadła.

36-latek z Bydgoszczy w przedsylwestrową sobotę udał się na warszawskie Okęcie, w czasie odprawy stwierdził, że ma w bagażu bombę. Był to oczywiście żart, ale gdy na lotnisku ktoś mówi o bombie to traktuje się bardzo poważnie. Mężczyzną natychmiast zajęli się funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy sprawdzili bagaż i ładunku wybuchowego nie znaleźli. Mężczyzna przeprosił, ale mandatem w wysokości 500 zł został ukarany, a samolot na Dominikanę odleciał bez niego.

 

Nie pierwsza taka sytuacja

Od czasu do czasu słyszymy o tym, że jakiś pasażer wypowiada tego typu żart, czego następstwem są kary i przepadające loty. Ten przypadek pokazuje, że pomimo tego, iż na lotnisku żart o bombie jest niedopuszczalny, do takich sytuacji dochodzi.

 

Warte obejrzenia

 • Dobre wyniki Polaków na Memoriale Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy

  Natalia Kaczmarek we wspaniałym stylu wygrała bieg na 400 metrów podczas 6. Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy. Kaczmarek zwyciężyła w czasie 49.86 sek., bijąc rekord mityngu. Rekordów mityngu w Bydgoszczy było zresztą więcej, a publiczność zgromadzona na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka nie mogła się nudzić i oklaskiwała też m.in. zwycięstwo Pawła Fajdka w rzucie młotem.

 • Zakończyły się Wioślarskie Mistrzostwa Europy w Kruszwicy. Sportowo Polska jednak nie dominowała

  Za nami kolejna międzynarodowa impreza wioślarska zorganizowana na Gople w Kruszwicy. W niedzielnych finałach dwukrotnie miejsca na podium wywalczyły polskie osady. Wicemistrzowskie tytuły wywalczyli Błażej Barański, Jakub Olszewski, Aleks Narożny i Remigiusz Matulewicz (JM4x) oraz Zuzanna Czaja, Zuzanna Królikiewicz, Anna Solarska i Wiktoria Syrytczyk (JW4x).

Wiadomości sportowe

 • Marszałek chciałby rozmawiać tylko o tym co wygodne, ale to pokazuje kryzys samorządności wojewódzkiej

  Gdy w poniedziałek ukazała się u nas publikacja o tym, że ,,media władzy”, czyli wydawane za nasze pieniądze przez samorządy i tworzone przez urzędników przemilczały krytyczny dla promu w Solcu Kujawskim raport NIK, w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbywała się sesja Sejmiku Województwa. Po wypowiedziach marszałka Piotra Całbeckiego nie należy się specjalnie dziwić, że podlegli mu pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Rozwoju temat przemilczeli w ramach swoich mediów.

 • Polski budżet wchodzi pod lupę Komisji Europejskiej. To sygnał, że się zadłużamy

  Komisja Europejska otworzyła wobec Polski i kilku innych państw procedurę nadmiernego deficytu – jest to co prawda dopiero pierwszy krok, ale jednocześnie jest to wyraźny sygnał, że musimy przestać rozszerzać wydatki państwa. Zdaniem analityków przyczyną tego jest realizacja socjalnych obietnic wyborczych jak waloryzacja 800+, a także konieczność zwiększenia wydatków na armię, co z kolei spowodowane jest sytuacją międzynarodową.

Wiadomości z regionu