Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZawisza odnosi drugie zwycięstwo w tym sezonie

Zawisza odnosi drugie zwycięstwo w tym sezonie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 20 październik 2014 20:57

Po 92 dniach w T-Mobile Ekstraklasie Zawisza odnosi zwycięstwo pokonując u siebie 2:1 beniaminka GKS Bełchatów. Poprzedni mecz niebiesko-czarni wygrali bowiem dopiero 20 lipca z Koroną Kielce. W tabeli bydgoski klub nadal znajduje się jednak na ostatniej pozycji.

Ten mecz pokazuje, że Michał Masłowski zaczyna wracać do swojej najwyżej formy. Zawodnik ten dość aktywny na boisku był już od pierwszych minut. Pierwszą bramkę zdobyli jednak goście po tym jak w dość głupi sposób Andre Micael sfaulował we własnym polu karnym Łukasza Wrońskiego. Jedenastkę na bramkę zamienił Adam Mójta.

Zawisza straty zaczął odrabiać w drugiej połowie. W 49 minucie do remisu doprowadził mocnym strzałem z rzutu wolnego Piotr Petasz. Wynik meczu ustanowił zaś w 88 minucie Michał Masłowski.

Zawisza Bydgoszcz – GKS Bełchatów 2:1

• W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

• Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.