Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW czasie ŚDM PKP zawiesi niektóre połączenia

W czasie ŚDM PKP zawiesi niektóre połączenia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 05 lipiec 2016 10:57

Pod koniec lipca w południowej Polsce odbywać będą się Światowe Dni Młodzieży z udziałem papieża Franciszka. Do naszego kraju przyjedzie także wielu pielgrzymów z całego kraju, co sprawi, iż zapewnienie logistyki będzie dużym wyzwaniem. PKP Intercity ma ograniczone możliwości taborowe, stąd też planuje się zawiesić tymczasowo inne rejsowe pociągi.

W dniach 24 lipca – 1 sierpnia nie będzie kursował pociąg TLK Przybyszewski relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna (przez Inowrocław). Z kolei w dniach 25 lipca – 2 sierpnia zawieszona będzie relacja odwrotna. Pociąg ze stacji Bydgoszcz Główna wyjeżdża o godzinie 7:02, a do stacji Warszawa Centralna dociera o godzinie 10:50.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Sondaż na dwa tygodnie przed wyborami. Tak prognozuje się nam przyszłość Europy

    Polscy politycy emocjonują się głównie krajowymi sondażami, ale wynik polskich wyborów będzie miał zaledwie kilku procentowy wpływ na to jak będzie wyglądał układ w Parlamencie Europejskim, bowiem wybieramy jedynie 53 przedstawicieli z ponad 700. Przyjrzyjmy się zatem dzisiejszemu sondażowy Politico.

  • Kampania wyborcza między Brukselą, a Warszawą i Bydgoszczą (komentarz wyborczy)

    Za dwa tygodnie będziemy wybierać 53 przedstawicieli Polski w Parlamencie Europejskim, a może lepiej napisać, że blisko pół miliarda europejczyków wybierze swoich 720 przedstawicieli. Kampania wyborcza trwa bowiem na całym kontynencie, choć w każdym kraju jest ona inna, do tego stopnia, że można powiedzieć, że politycznie to nie jest komplementarne. Postaram się jak najkrócej pokazać czym polska kampania różni się od tej ogólnoeuropejskiej oraz na przykładach w różnych państwach UE.

Wiadomości z regionu