Jesteś tutaj: HomeInowrocławPrzestrzeganie obostrzeń pod lupą policjantów

Przestrzeganie obostrzeń pod lupą policjantów

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 26 kwiecień 2021 14:44
Ilustracyjne Ilustracyjne

Być może w tym tygodniu zapadną decyzję o zniesieniu nakazu noszenia maseczek na świeżym powietrzu, póki co jednak ten nakaz obowiązuje, a za jego nieprzestrzeganie grozi nawet 500 zł mandatu. Od piątku do niedzieli policjanci sprawdzali czy ten nakaz był egzekwowanych w placówkach handlowych na terenie powiatu inowrocławskiego.

W weekend policjanci skontrolowali 135 placówek handlowych zlokalizowanych na terenie powiatu inowrocławskiego. Stwierdzono 92 przypadki nieprzestrzegania przepisów, które zostały ukarane mandatami. W 28 przypadkach wszczęto postępowania wyjaśniające.

 

Warte obejrzenia

  • Najlepsze polskie koszykarki powalczą nad Brdą o Puchar Polski

    W 2018 roku zawodniczki bydgoskiego Basket25 zrobiły niespodziankę zdobywając Puchar Polski. Pod koniec stycznia będą miały ponownie na to szansę, na dodatek przed własną publicznością, bowiem tegoroczny turniej Suzuki Puchar Polski odbędzie się na bydgoskiej Arenie Bydgoszcz, nad samą Brdą. Turniej rozpocznie się w piątek 28 stycznia, a zakończy w niedzielę 30 stycznia.

  • CWZS Zawisza staje się historią

    Zgodnie z podjętą w środę uchwałą, dzisiaj – z dniem 31 grudnia – rozwiązany zostaje Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy ,,Zawisza”, można powiedzieć spadkobierca 75 tradycji wielosekcyjnego klubu sportowego Zawisza Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

    

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

Wiadomości z regionu