Jesteś tutaj: HomeInowrocławW Inowrocławiu walka na banery zrobiła się konkretna

W Inowrocławiu walka na banery zrobiła się konkretna

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław środa, 13 wrzesień 2023 21:21
W Inowrocławiu walka na banery zrobiła się konkretna Facebook / Mikołaj Bogdanowicz

W Bydgoszczy idąc ulicą istnieje duża szansa, że na materiały wyborcze się nie natkniemy, choć zapewne za kilka dni się to już zmieni, w Inowrocławiu wyczynem może być nie załapanie się na banery, tam bowiem kampania outdorowa idzie na całego.

Na Kujawach można spotkać płoty, gdzie trudno znaleźć niezagospodarowany przez materiał wyborczy fragment, banery wiszą przy banerze. Często jest tak, że jeden kandydat wiesza kilka banerów obok siebie, gdyby wyborca kilka wcześniejszych przegapił.

 

Stwierdzenie, iż baner wisi na banerze można użyć nawet dosłownie, bowiem w mediach społecznościowych atrakcją są banery z Inowrocławia, gdzie widzimy na płocie zawieszone trzy banery kandydującego do Senatu wojewody Mikołaja Bogdanowicza, półtora jego baneru zastawia postawiony na stelażu baner kandydata na posła Krzysztofa Brejzy. To zdjęcie w internecie znalazło się, bowiem upublicznił je wojewoda.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

« Styczeń 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu