Jesteś tutaj: HomeInowrocławByła posłanka wróciła do pracy w urzędzie

Była posłanka wróciła do pracy w urzędzie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 14 listopad 2023 15:55
Była posłanka wróciła do pracy w urzędzie Facebook / Magdalena Łośko

W niedzielę formalnie zakończyła się IX kadencja Sejmu RP, do tego czasu mandat poselski pełniła m.in. Magdalena Łośko. Dwa dni po zakończeniu kadencji zameldowała się w Starostwie Powiatowym w Inowrocławiu, aby rozpocząć pracę na stanowisku urzędniczym. O rozpoczęciu pracy była posłanka poinformowała na Facebook-u publikując zdjęcie z szefową starostwa, starostą Wiesławą Pawłowską.

Magdalena Łośko w inowrocławskim starostwie będzie się zajmować tematyką dotyczącą polityki społecznej. Łośko zatrudnienie w starostwie uzyskała w 2018 roku, w związku z wyborem na stanowisko posła w 2019 roku – zgodnie z przepisami dotyczącymi parlamentarzystów, przeszła na bezpłatny urlop na czas sprawowania mandatu.

 

Warte obejrzenia

  • W ten weekend po raz kolejny Myślęcinek stanie się areną międzynarodowych zmagań przełajowców

    Zawodnicy z krajowej czołówki oraz biegacze zagraniczni wystąpią w niedzielę w kolejnej edycji zawodów „Cross Country Bydgoszcz na start!”. Malownicza trasa w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy ponownie gościć będzie zawodników rywalizujących w ramach World Athletics Cross Country Tour. Zawody mają kategorię brązową tego cyklu.

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Wiadomości sportowe

« Listopad 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Wiadomości z regionu