Jesteś tutaj: HomeInowrocławJest szansa na prawo jazdy w Inowrocławiu

Jest szansa na prawo jazdy w Inowrocławiu

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław czwartek, 24 styczeń 2013 13:23

Być może w przyszłości mieszkańcy Inowrocławia i miast sąsiadujących nie będą musieli jeździć do Bydgoszczy zdawać egzaminu państwowego na prawo jazdy.

 

Projekt ustawy umożliwiający powoływanie Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego przygotowali parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej. O poparcie tego projektu parlamentarzystów z okręgu bydgoskiego prosił na dzisiejszym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu Miłośników Ziemi Bydgoskiej wnioskował poseł Krzysztof Brejza.

 

W opinii parlamentarzysty skorzystali by na tym zarówno mieszkańcy Inowrocławia, jak i Bydgoszczy, gdyż tzw. ,,eLki” w mniejszym stopniu utrudniały by ruch w tym mieście.

 

Propozycję utworzenia WORD w Inowrocławiu popiera Urząd Marszałkowski . Deklarację poparcia projektu wyrazili także wstępnie pozostali parlamentarzyści z okręgu bydgoskiego.

Mieszkańcy Inowrocławia mogli by zdawać prawo jazdy kategorii ,,B”.

Warte obejrzenia

  • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

    W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

  • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

    Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Wiadomości z regionu