Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 30 kwiecień 2013

Dzisiaj przypada Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy. Wiele osób do tego dnia podchodzi z lekką kpiną, co ma związek z historią PRL, jednakże szczególnie obecnie, sytuacja wokół rynku pracy jest wyjątkowo trudna.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 30 kwiecień 2013 21:01

Wybieramy perełkę naszego regionu

Startuje nasz plebiscyt, w którym wybierać będziemy perełkę turystyczną Kujaw i okolic.  Zachęcamy do głosowania.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 30 kwiecień 2013 19:19

Logistycy już uczcili Konstytucje

We wtorek 30 marca w bazie I Brygady Logistycznej im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zbliżającego się Dnia Flagi Rzeczypospolitej oraz 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na propozycję obchodzenia przyszłego roku pod patronatem doktora Jana Biziela odpowiada Stowarzyszenie Młodzi Demokraci – Jest to doskonała okazja do przypomnienia mieszkańcom tej wybitnej postaci.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 30 kwiecień 2013 15:47

W Dzień Flagi poznaj region i historię

Towarzystwo Torunium z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej oraz 222 rocznicy uchwaleni Konstytucji 3 Maja zaprasza na wycieczkę, która odbędzie się szlakami pod Toruniem.

Opublikowano w Magazyn

Z inicjatywy prezydenta Bydgoszczy i europosła Janusza Zemke odbyło się dzisiaj seminarium poświęcone wykorzystywaniu funduszy unijnych na rozwój nowoczesnych technologii w firmach i uczelniach.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wczoraj zdesperowani inowrocławianie blokowali ruch przebiegający przez ich miasto, w ten sposób domagając się od rządu budowy obiecywanej wiele razy obwodnicy. Efekt zgromadzenia byłby znacznie większy, gdyby razem stanęły do walki wszystkie siły polityczne z Inowrocławia. Lokalne rozgrywki polityczne wzięły jednak górę.

Opublikowano w Inowrocław

Przewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy Roman Jasiakiewicz ostro krytykuje rektora UKW prof. Janusza Ostoję-Zagórskiego za organizację uroczystości nadania tytułu honoris causa prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu. Zarzuca mu bylejakość i narażenie Bydgoszczy na ośmieszenie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Październik 2016 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  • Szczecin bliżej naszego regionu

    Czekamy na budowę drogi ekspresowej S10 nie tylko dlatego, że skomunikuje nas z autostradą A1 i Warszawą, ważny jest też odcinek zachodni w kierunku Szczecina i całego Pomorza Gdańskiego. GDDKiA podpisała właśnie umowy na realizację dwóch odcinków S10 pomiędzy Piłą i Szczecinem. Ten fragment ekspresówki podzielony jest na 8 odcinków, umowy na pozostałe 6 odcinków mają być podpisane w najbliższych tygodniach.

  • Jak problem migracji widzą główni kandydaci na szefa Komisji Europejskiej? Ta debata była zupełnie inna od tej w Polsce

    W czwartek o godzinie 15 rozpoczęła się debata Eurowizji w której wystąpiło pięciu kandydatów na funkcję przewodniczącego Komisji Europejskiej, która była tłumaczona na wszystkie oficjalne języki Unii Europejskiej. To duże przedsięwzięcie medialne i próba odbycia centralnej debaty nad przyszłością Europy. Nie wszystkie siły polityczne były jednak zainteresowane tą formułą.

Wiadomości z regionu