Jesteś tutaj: HomeMagazyn,,Ostatni śnieg tej zimy” - czyli jak nie przegapić w pogoni za sukcesem tego co ważne

,,Ostatni śnieg tej zimy” - czyli jak nie przegapić w pogoni za sukcesem tego co ważne

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Magazyn sobota, 09 lipiec 2022 13:27

Czy można zakochać się po raz drugi w tej samej osobie? - takie pytanie stawia w swojej książce Natalia Sońska. Jest to opowieść o małżeństwie Marty i Pawła, które jakby dobiegało końca. Obok nich dzieje się jednak historia małżeństwa kuzynki Marty, które jest w trakcie rozwodu, przez co w ich życiu pojawia zagubiona siostrzenica Blanka, która odwraca ich sytuację życiową.

 

Czy pojawienie się Blanki pomoże uratować ich relację? To jedno z kluczowych pytań jakie pojawia się w dziele Natalii Sońskiej ,,Ostatni śnieg tej zimy”. Wraz z szukaniem odpowiedzi na te pytania czytelnik może z tej historii wnioskować co jest w życiu ważne, o czym dopiero wraz z biegiem historii uświadamiają sobie jej bohaterowie.

 

Natalia Sońska uznaje się za romantyczkę i niepoprawną optymistkę, która jak widać ma talent we wciąganiu czytelnika w opisywane przez siebie historię.

 

Wydawcą książki jest Wydawnictwo Poznańskie. Premiera dzieła miała miejsce w 2022 roku.

Warte obejrzenia

« Marzec 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

  • Sondaż pokazuje, że dla PSL-u koalicja z Hołownią może być w okręgu bydgoskim ratunkiem

    Politolog zajmujący się sondażami Marcin Paladem przedstawił w niedzielę prognozowany podział mandatów (w oparciu o średnią sondażową), w dwóch wariantach: osobnego startu PSL i Polski2050 oraz wspólnej listy. Na takiej koalicji straciłaby Koalicja Obywatelska, zyskał PSL, który samodzielnie obecnie nie ma szans na jakikolwiek mandat w okręgu bydgoskim.

  • Spory wzrost nowych zakażeń, niestety też zgonów

    Z oficjalnych raportów wynika, że pierwszej połowie marca z powodu COVID-19 zmarło w województwie kujawsko-pomorskim 12 osób, to podobna liczba co przez cały luty. Zakażeń stwierdzono 3069, gdy przez cały luty było ich 2,8 tys.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu