Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 29 sierpień 2013

Przeprowadziliśmy na naszym portalu ankietę, w której pytaliśmy jaką nazwę powinien nosić budowany przy dworcu PKS most. Oddano w niej ponad 500 głosów, z tego połowa z nich popierała nazwę upamiętniającą generała Aleksandra Karnickiego. Za utrzymaniem obecnej nazwy im. Lecha Kaczyńskiego głosowało zaleledwie 29 internautów, czyli stanowi to  tylko 6% głosujących.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wszystko zaczęło się od czwartkowego artykułu Gazety Wyborczej, która poinformowała, że dziura w budżecie bydgoskiej komunikacji publicznej wynosi około 7 mln zł. Odpowiedź prezydenta Rafała Bruskiego w jednym z portali społecznosciowych sprawiła, że można się zastanawiać, czy PO i SLD tworzą w Bydgoszczy koalicję.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 29 sierpień 2013 19:48

Janusz Zemke nie widzi Polski w Syrii

Interwencja zbrojna Stanów Zjednoczonych w Syrii  wraz z sojusznikami staje się coraz bardziej prawdopodobna, nawet bez zgody ONZ i Kongresu USA. Były wiceminister obrony, europoseł Janusz Zemke uważa, że podjęcie interwencji na takich zasadach to zły pomysł, a Polska nie powinna brać udziału w tej wojnie.

Opublikowano w Regionalne

Światowy gigant Google, bez którego produktów mało kto wyobraża sobie funkcjonowanie dzisiejszego internetu wyróżnił prestiżową nagrodą Google Miasto Inowrocław, jako miasto posiadające najbardziej aktywnych małych i średnich przedsiębiorców w internecie. Jest to zatem docenienie stawiania przez nich na innowacyjność.

Opublikowano w Inowrocław

Za kilka dni zadzwoni pierwszy dzwonek po wakacjach. 2 września rozpocznie się bowiem nowy rok szkolny. Policjanci w pierwszych dniach września będą rozmawiać z uczniami o tym jak należy zachowywać się na drodze, aby droga z domu do szkoły i ze szkoły do domu byłą bezpieczna.

Opublikowano w Bydgoszcz

Posiedzeniu Sejmu za dwa tygodnie towarzyszyć będzie miasteczko namiotowe przed gmachem parlamentu trzech organizacji związkowych ponad podziałami. W powiecie nakielskim związkowcy NSZZ Solidarność przygotowują się już do tego wyjazdu.

Opublikowano w Krajna i Pałuki
czwartek, 29 sierpień 2013 14:11

Pijana ciężarna matka

Policjanci z Wyżyn interweniowali w sprawie 25-letniej matki, która późną nocą siedziała na chodniku w raz z 15-miesięcznym chłopcem. Okazało się, że była ona pod wpływem alkoholu, przy okazji będąc w ciąży z kolejnym dzieckiem.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2016 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31