Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 21 listopad 2013

Głos w sprawie małej ilości miejsc na medycznych studiach podyplomowych w kujawsko-pomorskim zabrał Region Bydgoski NSZZ Solidarność. W stanowisku prezydium ze środy związek wyraża oczekiwanie od wojewody Ewy Mes podjęcia działań, które zwiększą liczbę specjalizacji.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 21 listopad 2013 18:24

Nękanie po przez sms jest karane!

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że kierowanie za pomocą sms-ów i telefonów jest karalne. O tym niedługo przekonać się może 52-latek z Inowrocławia, który nękał w ten sposób kilka osób.

Opublikowano w Inowrocław

Radny Stefan  Pastuszewski w rozmowie z nami stwierdza, że bydgoskie elity bardziej udają, że walczą o sprawy strategiczne dla miasta, zamiast podejmować zdecydowane działania polityczne, czego powinniśmy się uczyć do Torunia.

Opublikowano w Regionalne

Wczorajsza rekonstrukcja rządu była dość często komentowana przez bydgoszczan w mediach społecznościowych. Co jest jednak ciekawe, większe zainteresowanie wywołała nie dymisja bardzo negatywnie odbieranego społecznie ministra finansów, lecz awans minister Elżbiety Bieńkowskiej, która pełnić będzie także funkcję wicepremiera.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 21 listopad 2013 14:00

PiS zapowiada protest w obronie nazwy mostu

We wtorek o godzinie 18 na Starym Rynku Prawo i Sprawiedliwość planuje protest w obronie nazwy mostu im. Lecha Kaczyńskiego oraz przeciwko podwyżkom i marginalizowaniu Bydgoszczy. Na protest mają zapraszać liczne materiały reklamowe.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zdaniem byłego posła Grzegorza Gruszki dużą winę za upadek Zachemu ponosi prezydent Rafał Bruski, który wraz z kolegami z Platformy Obywatelskiej bagatelizował zagrożenia. Ponadto Gruszka uważa, że obecna polityka wodna miasta nie będzie sprzyjać inwestycją na terenie byłego Zachemu.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 21 listopad 2013 10:36

Borusewicz: S-5 powstanie jak będą pieniądze

Odpowiedź marszałka Senatu Bogdana Borusiewicza na oświadczenie senatora Andrzeja Kobiaka w sprawie drogi S-5 nie jest zbyt optymistyczne. Wbrew deklaracjom polityków okazuje się bowiem, że powstanie tej inwestycji w kujawsko-pomorskim zależne jest od wysokości środków jakie przekaże Polsce Unia Europejska.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Styczeń 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31