Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: środa, 06 listopad 2013
środa, 06 listopad 2013 21:54

Statystyka potrafi zdziałać cuda

Wojewódzki Urząd Pracy opublikował zestawienie poświecone bezrobociu w kujawsko-pomorskim na tle Polski i innych województ. Po szybkiej jego analizie możemy powiedzieć nie jest źle, bo jesteśmy na 7 miejscu, czyli do ogona nam jest jeszcze daleko.

Opublikowano w Regionalne

Młodzież Wszechpolska zaprasza młodych Polaków na obchody Święta Niepodległości w Warszawie, gdzie w tym roku wyruszy tradycyjny Marsz Niepodległości. Zachęcają, aby razem zamanifestować potrzebę zmiany pokoleniowej w Polsce oraz pokazać politykom, że powinni zająć się także problemami ludzi młodych. Tych co jednak pozostaną w Bydgoszczy, zachęcają do pozostawienia w domach na ten dzień szyldów partyjnych.

Opublikowano w Regionalne

Naczelny Sąd Administracyjny uchylił wyrok wojewódzkiego sądu, w praktyce oznacza to, że uchwalony na początku 2012 roku Plan Zagospodarowania Starego Rynku wraca do obrotu prawnego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na skwerze przy ulicy 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich na bydgoskim Błoniu znajdowała się tablica upamiętniająca tę jednostkę, która w naszym mieście stacjonowała przez okres całej II Rzeczypospolitej. Tablica została jednak zniszczona.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jeżeli Platforma Obywatelska w przyszłorocznych wyborach samorządowych będzie wstanie uzyskać większość w sejmiku, to jej kandydatem na marszałka będzie Piotr Całbecki. Jeżeli ten plan się ziści, to będzie jego trzecia kadencja z rzędu na tym stanowisku.

Opublikowano w Regionalne

Kilka miesięcy temu Sejm przyjął nowe regulacje umożliwiające przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy w takich miastach jak Inowrocław. Niedługo później sejmik województwa wskazał Inowrocław jako miejsce potencjalnych egzaminów. Wszystko to może jednak zniweczyć brak porozumienia pomiędzy władzami miasta a powiatu.

Opublikowano w Inowrocław

Zakręcona ścieżka rowerowa dla dziennikarzy ogólnopolskiej telewizji TTV stała się właściwie hitem. Nie wiadomo jednak czy z każdej kolejnej audycji powinniśmy się śmiać, czy płakać z tego jak nasze miasto ośmieszają kolejni urzędnicy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Styczeń 2021 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31