
W poniedziałek w Warszawie odbyła się Gala Ekstraklasy, w trakcie której wybrano najlepszych piłkarzy zakończonego sezonu. Wśród wyróżnionych znalazł się Maciej Dąbrowski, który z sentymentem wraca do lat spędzonych w Zawiszy.
W niedzielę wraz z pozostałymi Legionistami wznosił puchar po zdobyciu tytułu mistrza Polski. Część z nas może pamiętać go jak 12 czerwca 2011 roku wznosił puchar po meczu z Czarnymi Żagań przy ulicy Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Dzięki temu zwycięstwu Zawisza zwyciężył w rozgrywkach II ligi zachodniej i wywalczył awans do I ligi.
Po awansie w Zawiszy zbytnio nie było już dla niego miejsca, nie mógł dogadać się z nowym głównym właścicielem klubu Radosławem Osuchem. Przyszło mu grać dalej na boiskach II ligi – w innym klubie z regionu Olimpii Grudziądz. Później trafił do Pogoni Szczecin, następnie Zagłębia Lubin, aby trafić do Legii Warszawa i zdobyć z nią mistrzostwo. W poniedziałek został uznany najlepszym obrońcom Lotto Ekstraklasy.


Grafika: Facebook / Legia to właśnie My
Kilka dni temu Zawisza zrobił pierwszy krok w kierunku podniesienia się z dna jakim była VIII liga. Żeby awansować do A-klasy potrzebne było wsparcie ludzi dobrej woli, wśród osób wspierających akcję ,,Cegiełka na ratunek Zawiszy” był właśnie Maciej Dąbrowski.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.




![W B-klasie Zawisza trafił na silne zespoły [podsumowanie rundy] bc9a2c24d780b6cf960d4bdb21dc004b](https://portalkujawski.pl/wp-content/uploads/2016/11/bc9a2c24d780b6cf960d4bdb21dc004b-300x225.jpg)
