
Długi weekend w Inowrocławiu przewiduje wiele atrakcji, codziennie będzie się coś działo, nie zabraknie koncertów. W piątek 3 maja natomiast dodatkowo uczczona zostanie 228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Inowrocławska majówka rozpocznie się w środę 1 maja w Teatrze Letnim, gdzie od godziny 19:00 gości będzie bawić zespół Łąki Łan. Po 20:30 wystąpi natomiast LAO CHE.
2 maja w Święto Flagi Rzeczypospolitej i Polonii za granicą będzie nieco poważniej. Od godziny 16:00 w Muszli Koncertowej odbywać będzie się symfoniczny koncert patriotyczny.
Na 3 maja w Muszli Koncertowej w godzinach 16:00 – 19:00 planuje się Rodzinną Majówkę. W programie jest m.in. występ iluzjonisty, szalonego Pana Ząbka. Tego dnia o godzinie 9:00 Mszą Świętą w parafii Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny rozpoczną się oficjalne uroczystości w związku z 228. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
W sobotę 4 maja przed Muszlą Koncertową w Parku Solankowym odbywać będzie się (godziny 18:00-21:00) potańcówka w klimacie lat 70. i 80. Na zakończenie w niedzielę 5 maja w Muszli Koncertowej wystąpi kabaret Weźreszcz oraz zespół GooseBumps. Początek godzina: 17:00.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.





