Najsilniejszym strongmanem w Bydgoszczy okazał się policjant

Najsilniejszym strongmanem w Bydgoszczy okazał się policjant

Po kilku latach przerwy zawody Strongman wróciły do Bydgoszczy, w sobotnie po południe zmagania sześciu silnych mężczyzn obserwować można było przed galerią Focus Mall. Najsilniejszy okazał się Paweł Piskorz, na co dzień policjant z warmińsko-mazurskiego. W Bydgoszczy udowodnił, że zapracował sobie na przydomek najsilniejszego policjanta w Polsce.

 

Zawodnicy rywalizowali w Bydgoszczy również w sześciu konkurencjach – było m.in. przeciąganie 8 tonowego tira, martwy ciąg z samochodem, który miał załadowany ciężarami bagażnik, czy przenoszenie 400 kg malucha. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji filmowej, która pozwala nieco poczuć atmosferę bydgoskiego pucharu.

 

Wracając jeszcze do wyników – jak już napisano Puchar Polski Strongman w Bydgoszczy wygrał Paweł Piskorz. Drugi był Mariusz Pachut, a trzeci Szymon Holesiński, który reprezentował Bydgoszcz. Kolejne miejsca zajęli kolejno: Marcin Schabowski, Oskar Rocławski i Kamil Łyszkowski.

 

[iframe width=”419″ height=”236″ src=”https://www.youtube.com/embed/kktXIDtQhw0?si=ZVUUgLCFx2YDH1aZ” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” referrerpolicy=”strict-origin-when-cross-origin” allowfullscreen ]