Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW Brdzie topił się 41-latek. Miał szczęście, że przepływali policjanci

W Brdzie topił się 41-latek. Miał szczęście, że przepływali policjanci

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 19 wrzesień 2023 10:53
W Brdzie topił się 41-latek. Miał szczęście, że przepływali policjanci Fot: KWP Bydgoszcz

W poniedziałek trójka policjantów miała za zadanie przemieścić policyjną łódź po Brdzie, w okolicach Mostu Kazimierza Wielkiego zauważyli w wodzie mężczyznę, który nerwowymi ruchami próbował utrzymać się na wodzie. Chwilę później 41-latek był już w policyjnej łodzi.

Po udzieleniu mu pierwszej pomocy został on przekazany załodze wezwanego na miejsce pogotowia ratunkowego, bowiem przebywanie w wodzie mogło doprowadzić do wychłodzenia organizmu.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu