Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrzy Operze Nova powstaje parking podziemny. Na nim zlokalizowany zostanie czwarty krąg

Przy Operze Nova powstaje parking podziemny. Na nim zlokalizowany zostanie czwarty krąg

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 05 grudzień 2023 14:12

Ujemne temperatury nie sprzyjają prowadzeniu budów, na placu budowy przed Operą Nova prace nie są już tak intensywne jak kilka tygodni temu, ale mimo zimowej aury się odbywają. Zobaczyć możemy jak powstaje podziemny parking, na którym zlokalizowany będzie czwarty krąg.

Przypomnijmy – w nowym kręgu Opery Nova stworzona zostanie przestrzeń kulturalno-wystawowa oraz nowoczesna sala kinowa na ponad 200 widzów. Inwestycja jest współfinansowana przez Województwo Kujawsko-Pomorskie i Miasto Bydgoszcz.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Sondaż na dwa tygodnie przed wyborami. Tak prognozuje się nam przyszłość Europy

    Polscy politycy emocjonują się głównie krajowymi sondażami, ale wynik polskich wyborów będzie miał zaledwie kilku procentowy wpływ na to jak będzie wyglądał układ w Parlamencie Europejskim, bowiem wybieramy jedynie 53 przedstawicieli z ponad 700. Przyjrzyjmy się zatem dzisiejszemu sondażowy Politico.

  • Kampania wyborcza między Brukselą, a Warszawą i Bydgoszczą (komentarz wyborczy)

    Za dwa tygodnie będziemy wybierać 53 przedstawicieli Polski w Parlamencie Europejskim, a może lepiej napisać, że blisko pół miliarda europejczyków wybierze swoich 720 przedstawicieli. Kampania wyborcza trwa bowiem na całym kontynencie, choć w każdym kraju jest ona inna, do tego stopnia, że można powiedzieć, że politycznie to nie jest komplementarne. Postaram się jak najkrócej pokazać czym polska kampania różni się od tej ogólnoeuropejskiej oraz na przykładach w różnych państwach UE.

Wiadomości z regionu