Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWOŚP cały czas zlicza pieniądze

WOŚP cały czas zlicza pieniądze

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 13 styczeń 2015 15:01

Formalnie XXIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się w niedzielę, ale cały czas trwają niektóre licytacje, stąd też rośnie zebrana kwota. W Bydgoszczy na chwilę obecną zliczono około 230 tys. zł. Tak kwota może minimalnie wzrosnąć.

Głównym miejscem, gdzie grała orkiestra w Bydgoszczy był Stary Rynek. W specjalnym spocie internetowym do przyjścia w to miejsce zapraszał sam Jerzy Owsiak. Była muzyka, światełko do nieba oraz wiele akcji towarzyszących. WOŚP grał jednak na terenie całego miasta, do puszek zbierało kilkaset wolontariuszy.

 

W skali kraju na chwilę obecną wiemy, że zebrano ponad 36 mln i 228 tys. zł. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, cały czas trwa część licytacji. Wylicytować można m.in. wycieczkę do Brukseli zorganizowaną przez europosła Janusza Zemke, bądź do polskiego Sejmu, którą to z kolei organizuje poseł Łukasz Krupa.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Sondaż na dwa tygodnie przed wyborami. Tak prognozuje się nam przyszłość Europy

    Polscy politycy emocjonują się głównie krajowymi sondażami, ale wynik polskich wyborów będzie miał zaledwie kilku procentowy wpływ na to jak będzie wyglądał układ w Parlamencie Europejskim, bowiem wybieramy jedynie 53 przedstawicieli z ponad 700. Przyjrzyjmy się zatem dzisiejszemu sondażowy Politico.

  • Kampania wyborcza między Brukselą, a Warszawą i Bydgoszczą (komentarz wyborczy)

    Za dwa tygodnie będziemy wybierać 53 przedstawicieli Polski w Parlamencie Europejskim, a może lepiej napisać, że blisko pół miliarda europejczyków wybierze swoich 720 przedstawicieli. Kampania wyborcza trwa bowiem na całym kontynencie, choć w każdym kraju jest ona inna, do tego stopnia, że można powiedzieć, że politycznie to nie jest komplementarne. Postaram się jak najkrócej pokazać czym polska kampania różni się od tej ogólnoeuropejskiej oraz na przykładach w różnych państwach UE.

Wiadomości z regionu