Jesteś tutaj: HomeInowrocławKolejny pijany kierowca na inowrocławskiej obwodnicy. Tym razem pędził bardzo szybko

Kolejny pijany kierowca na inowrocławskiej obwodnicy. Tym razem pędził bardzo szybko

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 23 wrzesień 2021 12:07
Kolejny pijany kierowca na inowrocławskiej obwodnicy. Tym razem pędził bardzo szybko Materiał KPP Inowrocław

W ostatnim tygodniu obwodnica Inowrocławia nie ma szczęścia do pijanych kierowców, wczoraj informowaliśmy o kierowcy ciągnika, który jechał pod prąd mając ponad 2 promile alkoholu we krwi, czym stwarzał ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Wczoraj policjanci zatrzymali 44-latka, który trzeźwy nie był, na dodatek jadąc z ogromną prędkością stanowił duże zagrożenie dla innych.

Dozwolona prędkość na tym odcinku obwodnicy to 100 km/h, 44-letni mężczyzna pędził 186 km/h, czym zwrócił uwagę na siebie inowrocławskiej drogówki. Pierwsze co uczynili policjanci po jego zatrzymaniu to ukaranie go mandatem w wysokości 500 zł za zbyt szybką jazdę. Zrobione następnie badanie alkomatem wykazało, że ma we krwi 0,8 promila alkoholu, Karę za ten czyn wymierzy już sąd, oprócz utraty prawa jazdy w grę wchodzi także kara więzienia.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Kolejowy poker marszałka województwa (komentarz)

    Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się po co Sejmik Województwa powoływał spółkę mającą świadczyć przewozy kolejowe – jak informowaliśmy kilka dni temu, wyniki przetargu wieloletniego będą obowiązywać dopiero od grudnia, ale 2022 roku, natomiast władze województwa będą musiały na ten rok dogadać się z innymi przewoźnikami, bowiem spółka wojewódzka nie jest wstanie świadczyć przewozów od 12 grudnia. Być może marszałek w tej sprawie po prostu przekombinował.

  • Ministerstwo Zdrowia: Obostrzenia będą wdrażane regionalnie

    Drugi dzień z rzędu mamy w Polsce ponad 5,5 tys. nowych zakażeń. Na razie nie pojawiły się jeszcze zapowiedzi konkretnych obostrzeń, natomiast wiceminister zdrowia Waldemar Kraska daje do zrozumienia, że spodziewać możemy się obostrzeń zróżnicowanych regionalnie. W ostatnich dniach za połowę zakażeń w skali kraju odpowiadały trzy województwa: lubelskie, podlaskie i mazowieckie.

Wiadomości z regionu