Jesteś tutaj: HomeInowrocławSą pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Są pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław niedziela, 25 styczeń 2015 19:36

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu prowadzi nabór osób bezrobotnych do projektu ,,Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko-pomorskiego”. Osoby zainteresowane będą mogły otrzymać bezpłatne szkolenie biznesowe oraz finansowe wsparcie na uruchomienie działalności gospodarczej. Dotacja pochodzić będzie z Unii Europejskiej.

Osoby mające pomysł na swój biznes otrzymać mogą nawet ponad 20 tys. zł na zakup sprzętu. Ponadto wezmą udział w 40 godzinnym szkoleniu ,,ABC przedsiębiorczości”. PUP w Inowrocławiu oferuje w ramach tego projektu także indywidualne poradnictwo.

 

Nabór do projektu odbywać będzie się do 13 lutego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Inowrocławiu.

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem - http://pupinowroclaw.pl/contents/242

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Szczecin bliżej naszego regionu

    Czekamy na budowę drogi ekspresowej S10 nie tylko dlatego, że skomunikuje nas z autostradą A1 i Warszawą, ważny jest też odcinek zachodni w kierunku Szczecina i całego Pomorza Gdańskiego. GDDKiA podpisała właśnie umowy na realizację dwóch odcinków S10 pomiędzy Piłą i Szczecinem. Ten fragment ekspresówki podzielony jest na 8 odcinków, umowy na pozostałe 6 odcinków mają być podpisane w najbliższych tygodniach.

  • Jak problem migracji widzą główni kandydaci na szefa Komisji Europejskiej? Ta debata była zupełnie inna od tej w Polsce

    W czwartek o godzinie 15 rozpoczęła się debata Eurowizji w której wystąpiło pięciu kandydatów na funkcję przewodniczącego Komisji Europejskiej, która była tłumaczona na wszystkie oficjalne języki Unii Europejskiej. To duże przedsięwzięcie medialne i próba odbycia centralnej debaty nad przyszłością Europy. Nie wszystkie siły polityczne były jednak zainteresowane tą formułą.

Wiadomości z regionu