Jesteś tutaj: HomeKruszwicaOkradł budowę mostu na tle którego przemawiał premier

Okradł budowę mostu na tle którego przemawiał premier

Napisane przez  MojaKruszwica.pl Opublikowano w Kruszwica środa, 01 wrzesień 2021 09:55
Okradł budowę mostu na tle którego przemawiał premier Fot: MojaKruszwica.pl

Dzięki kruszwickim policjantom dwaj sprawcy kradzieży i włamań nie pozostaną bezkarni. Jeden z nich podejrzany jest o dwa przestępstwa. Za pierwszym razem ukradł urządzenia budowlane, a za drugim wyjechał z cudzego garażu motorowerem. Drugi zaś zainteresował się m.in. elementami elektronarzędzi, które wyniósł po uprzednim włamaniu.

 

Na początku miesiąca policjanci z Kruszwicy zostali poinformowani o kradzieży urządzeń budowlanych z terenu budowy gminnego mostu. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili sprawcę, którym okazał się mieszkający z pobliżu 23-latek. Jak ustalili policjanci ten sam mężczyzna dwa tygodnie później włamał się do garażu, skąd ukradł motorower.

 

W obu przypadkach mężczyzna poddał się dobrowolnie karze, a skradziony jednoślad, dzięki działaniom policjantów, wrócił do właściciela.

 

Kolejna sprawa dotyczy włamania do garażu, skąd skradziono między innymi elementy elektronarzędzi. Tutaj także funkcjonariusze namierzyli sprawcę, którym okazał się 27-latek.Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

 

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

  • Szczepienia znowu zwalniają (raport szczegółowy)

    W ostatnim tygodniu pierwszą lub drugą dawką szczepionki w kujawsko-pomorskim zaszczepiło się ponad 11,4 tys. osób. Niestety od 12 listopada nie są udostępniane dane o trzeciej dawce i dawkach przypominających, stąd też nie wiemy ile tak naprawdę odbywa się szczepień.

  • Kujawsko-pomorski wątek afery mailowej pokazuje dobitnie jak wygląda kuchnia polityczna

    Od kilku miesięcy ujawniana jest korespondencja ministra Michała Dworczyka, politycy PiS sprawy nie chcą komentować, w tym także zanegować autentyczności ujawnianych treści. Wiele wiadomości udało się jednak potwierdzić. Wczoraj ujawniono korespondencję pomiędzy ministrem Łukaszem Schreiberem i wspomnianym ministrem Dworczykiem.

Wiadomości z regionu