Jesteś tutaj: HomeKruszwicaOkradł budowę mostu na tle którego przemawiał premier

Okradł budowę mostu na tle którego przemawiał premier

Napisane przez  MojaKruszwica.pl Opublikowano w Kruszwica środa, 01 wrzesień 2021 09:55
Okradł budowę mostu na tle którego przemawiał premier Fot: MojaKruszwica.pl

Dzięki kruszwickim policjantom dwaj sprawcy kradzieży i włamań nie pozostaną bezkarni. Jeden z nich podejrzany jest o dwa przestępstwa. Za pierwszym razem ukradł urządzenia budowlane, a za drugim wyjechał z cudzego garażu motorowerem. Drugi zaś zainteresował się m.in. elementami elektronarzędzi, które wyniósł po uprzednim włamaniu.

 

Na początku miesiąca policjanci z Kruszwicy zostali poinformowani o kradzieży urządzeń budowlanych z terenu budowy gminnego mostu. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili sprawcę, którym okazał się mieszkający z pobliżu 23-latek. Jak ustalili policjanci ten sam mężczyzna dwa tygodnie później włamał się do garażu, skąd ukradł motorower.

 

W obu przypadkach mężczyzna poddał się dobrowolnie karze, a skradziony jednoślad, dzięki działaniom policjantów, wrócił do właściciela.

 

Kolejna sprawa dotyczy włamania do garażu, skąd skradziono między innymi elementy elektronarzędzi. Tutaj także funkcjonariusze namierzyli sprawcę, którym okazał się 27-latek.Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

 

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu