Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: środa, 27 lipiec 2016

Nawet 1150 pracowników ma zwolnić międzynarodowa firma Skanska – informuje portal TVN24Bis.pl. Decyzja ma być związana z pogarszającą się sytuacją finansową firmy. Wpływ na to, ma zapewne mniejsza liczba zamówień w całej branży budowlanej, o czym coraz częściej mówią przedstawiciele innych firm budowlanych.

Opublikowano w Bydgoszcz

Od 2009 roku budynek Muzeum Okręgowego przy ulicy Gdańskiej 4 jest zamknięty dla zwiedzających, przyczyną tego jest zły stan techniczny. Wkrótce miasto planuje jednak ogłosić przetarg na jego remont i rozbudowę, gdyż udało się pozyskać wysokie dofinansowanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dwa bydgoskie koszykarskie zespoły Artego i Astoria poważnie wzmacniają się przed nadchodzącym ligowym sezonem. 

 

Opublikowano w Sport

Od wielu lat słyszymy o prześladowaniu chrześcijan na Bliskim Wschodzie. W Europie Zachodniej religie chrześcijańskie znajdują się w kontrze do tzw. poprawności politycznej, ale do tej pory za wiarę w Jezusa Chrystusa nie zabijano. Wczorajsze morderstwo kapłana w Normandii jest pewnym precedensem. Zdaniem księdza prof. Waldemara Chrostowskiego Europa powoli przyjmuje mroczną stronę Bliskiego Wschodu.

Opublikowano w Magazyn

Dzisiaj do Polski przyjedzie papież Franciszek – goście zagraniczni w Polsce przebywają już jednak od tygodnia. Tylko nasz region gościł kilka tysięcy pielgrzymów. Wszystko wskazuje na to, iż Polacy i Polska zrobili na nich dobre wrażenie. W dużej mierze to zasługa młodych wolontariuszy, którzy zadbali, aby w naszym regionie poczuli się nasi goście dobrze.

Opublikowano w Regionalne
środa, 27 lipiec 2016 14:38

Bydgoszcz ma nowego Komendanta Policji

Komendant Wojewódzki Policji insp. Paweł Spychała wręczył inspektorowi Piotrowi Stachowiakowi powołanie na pełnienie funkcji Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy. W ostatnich dniach obowiązki komendanta pełnił mł. insp. Sławomir Szymański, wcześniej zaś komendantem był podinsp. Andrzej Cieślik.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Marzec 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31