Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 05 lipiec 2016

Wielokrotnie podnosiłem problematykę dość słabej pozycji radnych wobec prezydenta, wskazując na postępujące zjawisko deprecjonowania Rady Miasta. Gdy jednak czytam, w mojej opinii, dramatyczny wpis radnego Ireneusza Nitkiewicza, to trudno nie wyrazić większego niepokoju.

Opublikowano w Bydgoszcz

Cały czas nie może do mnie dotrzeć, podobnie jak do wielu bydgoszczan, że Zawisza Bydgoszcz nie wystartuje w najbliższym sezonie, a jak już to w B klasie, grając poza granicami miasta. Opinia publiczna próbuje jednak przechodzić z tym faktem dokonanym do porządku dziennego, godząc się na upadek bydgoskiego Zawiszy.

Opublikowano w Bydgoszcz

W ciągu kilku tygodni mają zostać wykonane drobne naprawy na linii tramwajowej do Fordonu. Ma to pozwolić na zniesienie obowiązujących już ograniczeń prędkości. Wstępny harmonogram prac naprawczych zakończy się dopiero jednak wiosną. Wydać się to może nieco dziwne, gdy inwestycja została oddana do użytku zaledwie pół roku temu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Coraz bliżej do Mistrzostw Świata U20 w lekkiej atletyce, których ponownie gospodarzem będzie Bydgoszcz. Zmagania młodych sportowców będziemy mogli zatem śledzić na żywo na stadionie Zawiszy Bydgoszcz. Polski Związek Lekkiej Atletyki zaprezentował dzisiaj liczącą 51 osób reprezentację Polski.

Opublikowano w Sport

Pod koniec lipca w południowej Polsce odbywać będą się Światowe Dni Młodzieży z udziałem papieża Franciszka. Do naszego kraju przyjedzie także wielu pielgrzymów z całego kraju, co sprawi, iż zapewnienie logistyki będzie dużym wyzwaniem. PKP Intercity ma ograniczone możliwości taborowe, stąd też planuje się zawiesić tymczasowo inne rejsowe pociągi.

Opublikowano w Bydgoszcz

Problemy szpitala w Grudziądzu to obecnie jeden z większych problemów w województwie kujawsko-pomorskim. Wojewoda prowadzi spór z prezydentem Grudziądza o kompetencje,a a marszałek Piotr Całbecki obiecał wczoraj pomoc dla tej lecznicy, tylko uwaga – z naszych wspólnych pieniędzy.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Lipiec 2014 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31