Dokładnie 1 września w życie wejdzie ustawa, która przekształca Uniwerystet Technologiczno-Przyrodniczy w Politechnikę Bydgoską. Będzie to najmłodsza politechnika w Polsce, ale jak się podkeśla z najdluższy stażem ponad 70-letnim. adminwww.joomshaper.com/
