
Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie mieszkaniec, który próbował dopuścić się dwóch rozbojów w Pakości.
W dniu 12 grudnia 30-latek wszedł do punktu lotto i przedmiotem przypominającym broń próbował zastraszyć ekspedientkę. Przeraźliwy krzyk kobiety spłoszył napastnika.
Podobny incydent miał miejsce także w punkcie pocztowym. Policjanci natychmiast po tym jak zostali powiadomieni o wydarzeniach rozpoczęli poszukiwania.
Sprawą zajęła się grupa policjantów, która dzień i noc „chodziła” przy sprawie. Na drugą dobę po zdarzeniach mundurowi zebrali wystarczające dowody na to, że brał w nich udział 30 letni mieszkaniec powiatu żnińskiego – wyjaśnia asp. Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.
Sąd zadecydował o tymczasowym areszcie zatrzymanego na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.




