Narzędziownia SA to niewielka spółka córka Inofamy zlokalizowana przy ulicy Libelta w Inowrocławiu. Pracownicy wynagrodzeń nie otrzymali od stycznia, chociaż jak słyszymy zlecenia są. Prezes jak się dowiadujemy również od tego czasu nie widział żadnej wypłaty.
We wtorek w Narzędziowni gościł poseł Norbert Pietrykowski i radny miejski Bartłomiej Stanisz. Problemem ma być to, że spółka matka Inofama nie rozlicza się z tą spółką. Z tego powodu będą złożone jutro zawiadomienia do Państwowej Inspekcji Pracy.
Poseł Pietrykowski informuje nas dodatkowo, że w czwartek chce w ramach pytań bieżących poruszyć tę sprawę na forum Sejmu. W tej formule pytań będzie musiało do sprawy odnieść się Ministerstwo Aktywów Państwowych, któremu podlega Inofama.






