Jesteś tutaj: HomeBydgoszczObława na mieszkanie handlarza narkotyków

Obława na mieszkanie handlarza narkotyków

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 21 marzec 2013 13:33

W poniedziałek policjanci wkroczyli do jednego z mieszkań przy ulicy Przodowników Pracy na Wyżynach. Znaleziono tam kilogram marihuany i elektroniczną wagę służącą do porcjowania środków odurzających. Policjanci zatrzymali 24 lata i 23 letnią kobietę.

W toku wyjaśnień okazało się, że kobieta nie miała nic wspólnego z narkotykową działalnością. Sąd zdecydował, że 24-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Postawiono mu także zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i handlu nimi, za co grozi mu kara 10 lat pozbawiania wolności.

 

W mieszkaniu znaleziono także 6 tys. złotych, policjanci będą wyjaśniać w jaki sposób podejrzany wszedł w ich posiadanie.

Warte obejrzenia

 • Prezes Cuiavii pozywa sędziego. Chodzi o głośną bójkę po meczu

  W listopadzie 2021 roku Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko z Pogonią Mogilno 1:6 w ramach rozgrywek IV ligi. To jednak nie wynik był po tym meczu najważniejszy, bowiem nawet przez ogólnopolskie media przeszła informacja o bójce – początkowo sugerowano, że sędzia asystent uderzył prezesa Cuiavii, później ustalono jednak, że to prezes Sławomir Roszak uderzył sędziego asystenta.

 • Inowrocławski klub stracił licencję

  Goplania Inowrocław to na Kujawach klub z tradycjami, to z niego przecież wywodził się jeden z najwybitniejszych bramkarzy Zawiszy Andrzej Brończyk. Klub występuje obecnie w A-klasie i ma poważne kłopoty – KPZPN ponownie zawiesił klubowi licencje, co oznacza, że wszystkie mecze do czasu jej odwieszenia Goplania będzie przegrywać z automatu walkowerem.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

 • Sejmik uczcił uchwałą zapomnianego noblistę ze Strzelna

  W 1907 roku nagrodę Nobla z dziedziny fizyki uzyskał Albert Michelson, który urodził się w 1852 roku w Strzelnie, wówczas będącego częścią Prus. Gdy miał trzy lata jego rodzina wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych i to temu krajowi przypisuje się jego Nobla, choć Albert Michelson przez całe życie podkreślał swoje związki z Polską i gdy przychodziło mu wypełniać dokumenty, jako miejsce urodzenia podawał Polskę (formalnie wówczas nieistniejącą).

 • RDOŚ wydał decyzję środowiskową dla zachodniego odcinka drogi ekspresowej S-10

  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska wydała decyzję środowiskową dla odcinka Bydgoszcz – Wyrzysk drogi ekspresowej S-10 – to ważna dla regionu droga, która skomunikuje nas sprawniej ze Szczecinem i Gorzowem Wielkopolskim.. Decyzja środowiskowa to ważny moment procedury formalnej, ale trzeba pamiętać, że nie jest ona prawomocna.

Wiadomości z regionu