Jesteś tutaj: HomeInowrocławSytuacja rodem z Barei – dwóch kierujących po alkoholu ujętych

Sytuacja rodem z Barei – dwóch kierujących po alkoholu ujętych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 18 listopad 2021 22:52

Dość nietypowy zbieg wydarzeń miał miejsce w środę 17 listopada w Pakości – patrol policyjny zauważył, że wjeżdżający na stację benzynową motorowerzysta zachowuje się jak by był pod wpływem alkoholu. Policjanci zbadali jego trzeźwość i okazało się, że ich przypuszczenia się potwierdziły.

53-latek jak się okazało kwalifikował się na wykroczenie (gdyby stężenie było wyższe wówczas można by mówić o przestępstwie) kierowania pod wpływem alkoholu. Na pakoskim komisariacie usłyszał zarzuty.

 

Mężczyzna zadzwonił po znajomego, aby ten odebrał go z komisariatu. Jego znajomy przyjechał pod komisariat samochodem, jednak wchodząc na jego teren wzbudził podejrzenia policjantów, którzy postanowili przebadać również 57-latka, który również popełnił wykroczenie. Również on odpowie za kierowanie pod wpływem alkoholu.

 

Warte obejrzenia

 • Mamy Mistrza Świata w Karate Kyokushin

  W weekend w Tauron Arena w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Świata w Karate Kyokushin, które wygrał Paweł Stasiński, na co dzień uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu, trenujący w Bydgoskim Klubie Kyokushin. Jego przygoda z tym sportem trwa od 2017 roku.

 • Czy i kto kogo uderzył na meczu IV ligi w Inowrocławiu?

  W sobotę Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko w stosunku 1:6 z Pogonią Mogilno. To jednak nie o wyniku meczu dyskutuje się po tym meczu, ale o tym co działo się w pomieszczeniach klubowych. O sprawie pisze m.in. portal Telewizji Polskiej.

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

 • Arriva: Pod pozorem oszczędności funduje się chaos

  W poniedziałek jako pierwsi poinformowaliśmy wręcz o rewolucyjnej zmianie na kujawsko-pomorskich torach. Marszałek Piotr Całbecki na sesji Sejmiku Województwa zakomunikował, że od 12 grudnia zakończy się współpraca województwa z Arrivą. Linie bez elektryfikacji ma przejąc Polregio, ale jak się przyznano, na dzisiaj nie posiada taboru. Taki obrót wydarzeń z zaskoczeniem odbiera Arriva.

  Etykiety: kolej
 • Skok na kasę zjednoczył radnych na sejmiku

  Nie codziennie zdarza się, że radni Sejmiku Województwa głosują niemal jednomyślnie. Okazją do działania ponad podziałami politycznymi była możliwość przyznania sobie około 60% podwyżek diet. Radni tłumaczyli to tym, że ostatni raz diety były podnoszone kilkanaście lat temu. Padła też deklaracja, że podwyżek nie będzie przez kolejne 20 lat, ale za kilka lat o tej deklaracji opinia publiczna może zapomnieć.

Wiadomości z regionu