Jesteś tutaj: HomeInowrocławRaperzy z całej Polski zjechali się do Inowrocławia, aby pomóc Centkowi

Raperzy z całej Polski zjechali się do Inowrocławia, aby pomóc Centkowi

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław niedziela, 02 luty 2014 17:04

W sobotę nad inowrocławską halą sportową odbył się zorganizowany przez kibiców Zawiszy koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie na pomoc Centkowi, kibicowi, który w czasie listopadowego meczu z Widzewem Łódź stracił oko.

Koncert przyciągnął kilkaset osób, które  kupić musiały specjalne cegiełki. W czasie koncertu prowadzone były także licytacje.

 

- Zawiszacy zawsze razem – skandowali kibice przed rozpoczęciem koncertu.

 

Centek stracił oko w wyniku interwencji policji, która użyła broni gładkolufowej. Jest to jednak przede wszystkim osobista tragedia, gdyż nie będzie mógł już kontynuować swojej pracy zawodowej.

 

Wydarzenia z meczu z Widzewem nie zostały do dzisiaj wyjaśnione. Na wniosek kibiców sprawę bada Komenda Główna Policji. Zapewne bardzo pomocny dla wyjaśnienia wątpliwości byłby monitoring stadionowy, z którego nagrania jak się okazuje zaginęły. 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Styczeń 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
  • Szczecin bliżej naszego regionu

    Czekamy na budowę drogi ekspresowej S10 nie tylko dlatego, że skomunikuje nas z autostradą A1 i Warszawą, ważny jest też odcinek zachodni w kierunku Szczecina i całego Pomorza Gdańskiego. GDDKiA podpisała właśnie umowy na realizację dwóch odcinków S10 pomiędzy Piłą i Szczecinem. Ten fragment ekspresówki podzielony jest na 8 odcinków, umowy na pozostałe 6 odcinków mają być podpisane w najbliższych tygodniach.

  • Jak problem migracji widzą główni kandydaci na szefa Komisji Europejskiej? Ta debata była zupełnie inna od tej w Polsce

    W czwartek o godzinie 15 rozpoczęła się debata Eurowizji w której wystąpiło pięciu kandydatów na funkcję przewodniczącego Komisji Europejskiej, która była tłumaczona na wszystkie oficjalne języki Unii Europejskiej. To duże przedsięwzięcie medialne i próba odbycia centralnej debaty nad przyszłością Europy. Nie wszystkie siły polityczne były jednak zainteresowane tą formułą.

Wiadomości z regionu