Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 09 kwiecień 2013

Z okazji III rocznicy katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem w całej Polsce planowane są manifestacje. Największa odbędzie się w Warszawie, dzisiaj po godzinie 19 na Starym Rynku odbędzie się wiec także w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 09 kwiecień 2013 22:01

Smoleński rachunek sumienia

Dzisiaj mijają trzy lata od katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. W większości mediów, w tym także na Portalu Kujawskim jest to dzisiaj temat numer. Patrząc z perspektywy ostatnich trzech lat, czym zajmuje się opinia publiczna, jest to temat najważniejszy.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 09 kwiecień 2013 20:08

Ambasador Węgier odwiedził PESA i marinę

Iván Gyurcsik, ambasador Republiki Węgier w Polsce odwiedził we wtorek Bydgoszcz. W grodzie Kazimierza Wielkiego spotkał się z prezydentem Rafałem Bruskim, odwiedził bydgoską PESA oraz nowo otwartą marinę na Wyspie Młyńskiej.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 09 kwiecień 2013 19:31

Młodzi powiedzieli ,,Nie dla aborcji”

Wczoraj w Szubińskim Domu Kultury świętowano Dzień Świętości Życia. Uczniowie z Ogniska Muzycznego przedstawili program muzyczno-słowny pt. ,,Im więcej nas tym lepiej”.

Opublikowano w Krajna i Pałuki
wtorek, 09 kwiecień 2013 16:58

Jak ułatwić przejazd karetki?

Kilka dni temu we Wrocławiu doszło do poważnego wypadku, w którym zginął kierowca karetki. Prowadzenie karetki to nie jest łatwa praca, wymaga dużej odporności psychicznej i wielu wyrzeczeń. To praca po 12 godzin pod ciągłą presją czasu.

Opublikowano w Regionalne

Działacze bydgoskich struktur Prawa i Sprawiedliwości kierują do mieszkańców Bydgoszczy ,,Twoją Gazetę”, w której krytykują rządy Platformy Obywatelskiej w kraju oraz w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jutro miną trzy lata od momentu, gdy samolot Tu154M z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie rozbił się w Smoleńsku. Główne uroczystości rocznicowe odbędą się w Warszawie, gdzie obecnych ma być wielu bydgoszczan. W naszym mieście planowana jest Msza Święta i wiec na Starym Rynku.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Maj 2013 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Szczecin bliżej naszego regionu

    Czekamy na budowę drogi ekspresowej S10 nie tylko dlatego, że skomunikuje nas z autostradą A1 i Warszawą, ważny jest też odcinek zachodni w kierunku Szczecina i całego Pomorza Gdańskiego. GDDKiA podpisała właśnie umowy na realizację dwóch odcinków S10 pomiędzy Piłą i Szczecinem. Ten fragment ekspresówki podzielony jest na 8 odcinków, umowy na pozostałe 6 odcinków mają być podpisane w najbliższych tygodniach.

  • Jak problem migracji widzą główni kandydaci na szefa Komisji Europejskiej? Ta debata była zupełnie inna od tej w Polsce

    W czwartek o godzinie 15 rozpoczęła się debata Eurowizji w której wystąpiło pięciu kandydatów na funkcję przewodniczącego Komisji Europejskiej, która była tłumaczona na wszystkie oficjalne języki Unii Europejskiej. To duże przedsięwzięcie medialne i próba odbycia centralnej debaty nad przyszłością Europy. Nie wszystkie siły polityczne były jednak zainteresowane tą formułą.

Wiadomości z regionu