Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 10 luty 2024

,,Bydgoszcz polska stolica NATO” - to tytuł spotu promocyjnego, który ma powstać z okazji 25-lecia Polski do NATO. Wystąpić mają w nim pracownicy jednostek NATO działających w Bydgoszczy, w tym Centrum Szkolenia Sił Połączonych oraz koniecznie prezydent Rafał Bruski.

Opublikowano w Bydgoszcz

Trudno zliczyć ile to już kadencji Osielskiem rządzi wójt Wojciech Sypniewski, który w listopadzie skończył 67-lat. Koalicja Obywatelska dla której Osielsko w wyborach parlamentarnych zawsze jest jednym z bastionów chce wesprzeć radnego oraz przedsiębiorcę Janusza Jedlińskiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

W sobotę w Toruniu obradowała Rada Wojewódzka Platformy Obywatelskiej, która zatwierdziła listy do Sejmiku Województwa. Listę w okręgu obejmującym Bydgoszcz otworzy wicemarszałek Zbigniew Ostrowski, natomiast w powiecie bydgoskim, tucholskim i świeckim radny wojewódzki Jarosław Katulski. Najprawdopodobniej do Sejmiku Województwa nie wystartuje radny Roman Jasiakiewicz, były prezydent Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zainteresowanie używanymi samochodami jest coraz większe, przez co na początku tego roku – po raz pierwszy od dłuższego czasu – zmniejszyła się liczba oferowanych na sprzedaż aut z drugiej ręki. Wyższa była za to ich cena – średnio o 1 tys. zł w porównaniu do grudnia ub.r. Pierwsza trójka najpopularniejszych modeli, podobnie jak typy napędów, pozostała niezmienna: prym wiodą diesle i silniki benzynowe. Sukcesywnie rośnie natomiast popularność aut hybrydowych i takich często poszukują kierowcy. Z kolei segment elektryków, choć pozostaje stosunkowo niewielki, odnotował w ubiegłym roku ponaddwukrotny wzrost liczby ofert.

Opublikowano w Magazyn

W piątek w całej Polsce odbywały się protesty rolników, do samej Bydgoszczy przyjechało ponad 600 ciągników, doszło do eskalacji i nawet palenia opon. Wojewoda Michał Sztybel zadeklarował przekazanie postulatów protestujących do ministra rolnictwa, który z uwagi na inne odbywające się tego dnia protesty w Polsce wyraził już stanowisko.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30