Gdzie wpisać kod promocyjny do bonusów w Betcris?

Gdzie wpisać kod promocyjny do bonusów w Betcris?

Betcris mimo stosunkowo krótkiego stażu na polskim rynku zakładów wzajemnych zbiera praktycznie same pozytywne opinie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób rozważa u niego założenie całkowicie darmowego konta gracza. W którym więc dokładnie miejscu formularza rejestracyjnego oficjalnego sponsora Zagłębia Sosnowiec wpisać kod premiowy?

 

Betcris to jeden z najmłodszych operatorów selekcji sportowych w polskiej branży bukmacherskiej. W końcu licencję Ministerstwa Finansów zyskał on ją dopiero na sam koniec 2019 roku. Dziś jednak ten w pełni legalny buk pochwalić się może całą rzeszą lojalnych graczy. Co więcej, każdego dnia do jego grona obstawiających dołączają kolejni typerzy. Jeśli zatem i Wy nosicie się z takim zamiarem, to dobrze, abyście wiedzieli, gdzie w formularzu rejestracyjnym wpisać kod afiliacyjny. W naszym tekście skupimy się tylko i wyłącznie na rejestracji poprzez stronę internetową, ponieważ w przypadku aplikacji mobilnej cały proces wygląda dokładnie tak samo.

 

Gdzie wpisać kod dedykowany bonusom w Betcris?

Oczywiście kod promocyjny u sponsora głównego IV ligi łódzkiej wpisać należy w czasie zakładania całkowicie darmowego profilu gracza, a więc w momencie uzupełniania kolejnych pół formularza rejestracyjnego. Dokładnie powinniście to uczynić na samym początku procesu rejestracyjnego.

 

Tu można pobrać unikalny kod dedykowany bonusom dla nowych graczy w Betcris : www.legalsport.pl/bukmacherzy/betcris/kod-promocyjny/

 

Wystarczy więc, że wejdzie na oficjalną stronę tego dobrze ocenianego buka i w prawym górnym rogu witryny kliknięcie w napis „Zarejestruj”. Następnie wyświetli się Wam pierwsza strona formularza rejestracyjnego, gdzie znajdziecie pole „Kod promocyjny” – to właśnie w to miejsce wpisać musicie wybrany przez Was kod (zaraz po tym jak podacie imię i nazwisko, nazwę użytkownika, hasło oraz adres e-mail).

 

Zatem kody zawsze posiadają dedykowane pole w formularzu na ich wpisanie. Kod do Betcris można wkleić lub wpisać ręcznie, nie ma znaczenia wielkość liter.

 

Następnie przejść możecie do dalszej części rejestracji, gdzie przyjdzie Wam podać m.in. numer PESEL, pochodzenie środków pieniężnych oraz specjalny kod, który otrzymacie na podany przez Was numer telefonu.

 

Pamiętajcie, że kod promocyjny w Betcris wpisać możecie tylko i wyłącznie raz. Oznacza to, że jeżeli np. o tym zapomnicie, to nie będziecie mieli potem możliwości go uzupełnić. Musicie więc zachować koncentrację, ponieważ później,  a więc po założeniu profilu gracza, nie będziecie mogli cofnąć czasu.

 

Jakie są korzyści z kodu w Betcris dla gracza

Jak powszechnie wiadomo, kody premiowe mają za zadanie sprawić, aby bukmacher dopisał do konta gracza coś ekstra. Podobnie dzieje się w Betcris. Jeżeli więc zdecydujecie się na rejestrację z kodem promocyjnym u tego renomowanego buka, to możecie być pewni, że dopisze on do Waszego konta preferencyjne warunki premii powitalnej i nie tylko. Dzięki temu już na samym początku otrzymacie bonus o wartości aż 1400 zł, w skład którego wejdą aż trzy premie od wpłaty.

 

Dodatkowo wiele wskazuje na to, że w przyszłości liczyć będziecie mogli na specjalne akcje promocyjne z wyjątkowo atrakcyjnymi nagrodami oraz dedykowane zdarzenia z ekstra współczynnikami bukmacherskimi. Naturalnie rejestracja z kodem zapewni Wam także dostęp do wszystkich pozostałych promocji (np. akcji pozwalającej na grę bez podatku) oraz całej gamy niezwykle praktycznych rozwiązań (m.in. funkcji umożliwiającej edytowanie postawionego zakładu) tego dobrze ocenianego buka.  Jak więc widzicie, kod premiowy jest po to, aby go po prostu użyć. Nie traćcie zatem czasu i najlepiej już teraz rozpocznijcie rejestrację u kluczowego partnera Pogoni Szczecin, aby obstawiać najciekawsze wydarzenia sportowe.