Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSzopiński: Bydgoszczanie mogą się chwalić zespołem w Ekstraklasie (wideo)

Szopiński: Bydgoszczanie mogą się chwalić zespołem w Ekstraklasie (wideo)

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 09 czerwiec 2013 14:37

Zastępca prezydenta Bydgoszczy Jan Szopiński kibicował Zawiszy w Bytomiu. Wyraził on w rozmowie z nami wielki podziw dla bydgoskich kibiców, którzy cały sezon byli ze swoją drużyną oraz odniósł się do prestiżu jaki Bydgoszczy przyniesie posiadanie zespołu na tym szczeblu rozgrywkowym.

Duża duma, że miasto po 19 latach może dopisać sobie do gwiazdek, które ma i którymi bydgoszczanie mogą się chwalić, zespół w Ekstraklasie – powiedział nam po meczu zastępca prezydenta Jan Szopiński -  Kibice znakomicie kibicowali dzisiaj swojemu zespołowi. Zresztą oni w całym tym sezonie znakomicie kibicowali temu zespołowi.

 

Rozmowę z prezydentem zakłócił nam właściciel Zawiszy Bydgoszcz Radosław Osuch, który wtrącił pod adresem Szopińskiego słowa – Najlepszy prezydent w Polsce.

 

W Bytomiu gościł także doradca minister sportu, były zastępca prezydenta Bydgoszczy Sebastian Chmara. Największymi bohaterami trybun byli jednak kibice, którzy, aby dopingować swój zespół przyjechali w grupie liczącej około 3 tys. osób. Wśród nich były też anonimowe osoby, które przez ostatnie 19 lat pracowały na to, niekiedy w opozycji do władz miasta. aby klub który spadł do V ligi, mógł znowu stać się dumą Miasta Bydgoszczy. 

Warte obejrzenia

 • Prezes Cuiavii pozywa sędziego. Chodzi o głośną bójkę po meczu

  W listopadzie 2021 roku Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko z Pogonią Mogilno 1:6 w ramach rozgrywek IV ligi. To jednak nie wynik był po tym meczu najważniejszy, bowiem nawet przez ogólnopolskie media przeszła informacja o bójce – początkowo sugerowano, że sędzia asystent uderzył prezesa Cuiavii, później ustalono jednak, że to prezes Sławomir Roszak uderzył sędziego asystenta.

 • Inowrocławski klub stracił licencję

  Goplania Inowrocław to na Kujawach klub z tradycjami, to z niego przecież wywodził się jeden z najwybitniejszych bramkarzy Zawiszy Andrzej Brończyk. Klub występuje obecnie w A-klasie i ma poważne kłopoty – KPZPN ponownie zawiesił klubowi licencje, co oznacza, że wszystkie mecze do czasu jej odwieszenia Goplania będzie przegrywać z automatu walkowerem.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

 • Kolej odzyskała pasażerów po pandemii

  W roku 2022 zniesiony został stan zagrożenia epidemicznego, jednocześnie wzrost cen paliwa spowodowany wojną na Ukrainie sprawił, że część osób zdecydowało się na podróżowanie transportem zbiorowym. Urząd Transportu Cywilnego podsumował 2022 rok w przewozach – był on pod względem liczby pasażerów lepszy od 2019 roku, czyli ostatniego przed pandemią

  Etykiety: kolej
 • 154 mln zł to pierwsze podsumowanie Finału WOŚP

  Na koniec niedzieli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podała, że udało się zebrać podczas 31. Finału ponad 154 mln i 606 tys. zł – jest to kwota o ponad 18 mln większa niż bilans zamknięcia ubiegłorocznego finału, zatem można mówić o nowym rekordzie. Oczywiście to nie koniec, bo wciąż środki spływają, trwa też jeszcze wiele aukcji, zatem na pewno ta kwota będzie ostatecznie znacznie wyższa.

Wiadomości z regionu