Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTeledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera

Teledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 maj 2021 00:26
Teledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera Kadr z teledysku

Młoda piosenkarka posługująca się też pseudonimem Roxie rozgłos zyskała dzięki zwycięstwu w 16. Konkursie Piosenek Eurowizji dla Dzieci z 2018 roku. Roksana Węgiel ma za sobą też triumf w The Voice Kids w 2018 roku oraz programie tanecznym Dance Dance Dance. Najnowszą piosenkę ,,Przyjdź po mnie” zrealizowała razem z Pawbeats, z teledyskiem w Młynach Rothera.

Pod koniec kwietnia zakończyła się rewitalizacja Młynów Rothera, które są obecnie w stanie surowym, co rozpoczyna pracę nad wypełnieniem ich wnętrza treścią. Stan surowy okazał się ciekawą przestrzenią do realizacji teledysku, który w piątek pojawił się w serwisie YouTube.

 

 

Autorem piosenki jest Pawbeats, a właściwie Marcin Pawłowski, związany z Bydgoszczą producent muzyczny oraz muzyk, który również z gitarą pojawia się w teledysku. Oprócz tego w teledysku pojawiają się inne mała orkiestra, w sposób efektowny rozlokowana w młynie.

 

Od czerwca będzie można zwiedzać Młyny Rothera

Jak wspomniano na razie Młyny Rothera są w stanie surowym, ale mieszkańców chcących wejść do środka ratusz zaprasza na zwiedzanie z przewodnikami. Od środy 2 czerwca w godzinach 11:00-17:00 będzie można zwiedzać Młyny Rothera w środy, w czwartki, w soboty i w niedzielę, przy okazji poznając ich historię.

 

- Chcemy, aby Młyny były dostępne dla wszystkich. Już na tym etapie, zanim jeszcze pojawią się wystawy i eksponaty, chcemy, by mieszkańcy mogli poznać historię tego budynku, tę część tożsamości miasta – mówi zastępca prezydenta Michał Sztybel.

 

Informacje o zapisach - https://mlynyrothera.pl/zwiedzanie/

 

Warte obejrzenia

 • World Athletics opublikowało najważniejsze imprezy na świecie. W czerwcu na tej mapie znalazła się Bydgoszcz

  Sezon 2023 w lidze złotej lekkoatletycznych mitingów będzie w tym roku wyjątkowo długi, po poszerzeniu listy imprez czeka fanów królowej sportu aż 14 wydarzeń, które odbędą się na 5 kontynentach świata. W niższych rangą ligach srebrnej i brązowej imprez będzie jeszcze więcej. My będziemy mogli na żywo oglądać zawody rangi Gold w czasie 5. Memoriału Ireny Szewińskiej na stadionie Zawiszy.

 • Prezes Cuiavii pozywa sędziego. Chodzi o głośną bójkę po meczu

  W listopadzie 2021 roku Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko z Pogonią Mogilno 1:6 w ramach rozgrywek IV ligi. To jednak nie wynik był po tym meczu najważniejszy, bowiem nawet przez ogólnopolskie media przeszła informacja o bójce – początkowo sugerowano, że sędzia asystent uderzył prezesa Cuiavii, później ustalono jednak, że to prezes Sławomir Roszak uderzył sędziego asystenta.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

 • Mniej dzieci w małżeństwach, więcej w związkach nieformalnych

  Główny Urząd Statystyczny opublikował dane o polskich rodzinach pozyskane w ramach Narodowego Spisu Powszechnego (dane na 31 marca 2021 roku). Pokazują one spadek liczby rodzin co wynika z tendencji wyludniania się polski, coraz mniej jest jednak też tradycyjnych rodzin opartych o związek małżeństwa, przybywa natomiast nieformalnych związków. Przyglądamy się danym dla Polski oraz województwa kujawsko-pomorskiego.

 • Wydawanie przez samorządy swoich mediów narusza unijną praworządność

  Należy stwierdzić, że nie jest zgodne z prawem Unii Europejskiej i Rady Europy wydawanie gazet samorządowych. Zarówno art. 11 Karty, jak i art. 10 Konwencji stanowią, że na wolność wypowiedzi składa się prawo każdego do otrzymywania informacji lub idei bez ingerencji władz publicznych. Potwierdza to również przedstawione orzecznictwo Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oraz Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej – pisze Krzysztof Januszkiewicz w artykule naukowym opublikowanym na łamach ,,Samorządu Terytorialnego”. Wywód dotyczy wydawania przez samorządy tytułów, które nie są typowymi biuletynami. Taka sytuacja zachodzi w Bydgoszczy w przypadku ratuszowego ,,Bydgoszcz Informuje”.

Wiadomości z regionu