Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTeledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera

Teledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 maj 2021 00:26
Teledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera Kadr z teledysku

Młoda piosenkarka posługująca się też pseudonimem Roxie rozgłos zyskała dzięki zwycięstwu w 16. Konkursie Piosenek Eurowizji dla Dzieci z 2018 roku. Roksana Węgiel ma za sobą też triumf w The Voice Kids w 2018 roku oraz programie tanecznym Dance Dance Dance. Najnowszą piosenkę ,,Przyjdź po mnie” zrealizowała razem z Pawbeats, z teledyskiem w Młynach Rothera.

Pod koniec kwietnia zakończyła się rewitalizacja Młynów Rothera, które są obecnie w stanie surowym, co rozpoczyna pracę nad wypełnieniem ich wnętrza treścią. Stan surowy okazał się ciekawą przestrzenią do realizacji teledysku, który w piątek pojawił się w serwisie YouTube.

 

 

Autorem piosenki jest Pawbeats, a właściwie Marcin Pawłowski, związany z Bydgoszczą producent muzyczny oraz muzyk, który również z gitarą pojawia się w teledysku. Oprócz tego w teledysku pojawiają się inne mała orkiestra, w sposób efektowny rozlokowana w młynie.

 

Od czerwca będzie można zwiedzać Młyny Rothera

Jak wspomniano na razie Młyny Rothera są w stanie surowym, ale mieszkańców chcących wejść do środka ratusz zaprasza na zwiedzanie z przewodnikami. Od środy 2 czerwca w godzinach 11:00-17:00 będzie można zwiedzać Młyny Rothera w środy, w czwartki, w soboty i w niedzielę, przy okazji poznając ich historię.

 

- Chcemy, aby Młyny były dostępne dla wszystkich. Już na tym etapie, zanim jeszcze pojawią się wystawy i eksponaty, chcemy, by mieszkańcy mogli poznać historię tego budynku, tę część tożsamości miasta – mówi zastępca prezydenta Michał Sztybel.

 

Informacje o zapisach - https://mlynyrothera.pl/zwiedzanie/

 

Warte obejrzenia

  • Włosi triumfują na Akademickich Mistrzostwa Europy na Kujawach

    Jezioro Gopło po raz trzeci było areną zmagań najlepszych akademickich wioślarzy do lat 23 w Europie. Zawody w Kruszwicy na półwyspie Rzępowskim odbywały się w sobotę i w niedziele, uczestnicy w pewnym sensie byli odcięci od świata, z uwagi na obostrzenia epidemiczne.

  • Derby dla Sportisu

    W meczu 5 kolejki IV ligi najciekawiej zapowiadał się pojedynek Chemika Bydgoszcz ze Sportisem Łochowo. Był to mecz bardzo zacięty, zakończony po myśli gości.

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu