Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZobacz ponad 20 tysięcy podpisów (wideo)

Zobacz ponad 20 tysięcy podpisów (wideo)

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 30 październik 2012 19:00

W rozmowie z nami Piotr Najzer z Nowej Prawicy pokazał ponad 20 tysięcy podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie Straży Miejskiej.

 

W związku z opiniami, że nasza akcja nie dojdzie do skutku, chcielibyśmy Państwu pokazać, że dojdzie do skutku. To są listy zawierające grubo ponad 20 tysięcy – powiedział nam inicjator referendum Piotr Najzer Jeżeli w takim tempie będą one przybywać, to zbierzemy powyżej 30 tysięcy wymaganych.  Zapewniam, że do referendum prawdopodobnie dojdzie. Państwa zachęcam, aby poświęcić chociażby godzinę na zbiórkę podpisów.  W tym czasie zbierzecie kilkadziesiąt podpisów, a tym samym pokażemy, że z głosem mieszkańców należy się liczyć. Korzystajmy z praw jakie daje nam ustrój.

 

W przypadku przyjęcia niecałych 29 tysięcy podpisów prezydent będzie zmuszony rozpisać referendum, w którym bydgoszczanie odpowiedzą na pytanie czy Straż Miejska ma dalej funkcjonować.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

Wiadomości z regionu