Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 11 kwiecień 2013

Stowarzyszenie ,,KoLiber” poinformowało na konferencji prasowej, że w Bydgoszczy funkcjonuje obecnie dwanaście ulic i placów nawiązujących do komunistycznego systemu totalitarnego. Młodzi w ramach akcji ,,Goń z pomnika bolszewika” apelują do bydgoskich radnych do podjęcia stosownych uchwał.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 11 kwiecień 2013 16:09

Wzrost bezrobocia zatrzymał się

W Bydgoszczy liczba bezrobotnych zmalała od 28 lutego do 31 marca o 18 osób. Nie jest to znaczący spadek, ale po wzrostach o kilkaset osób miesięcznie, sytuacja się ustabilizowała. Niestety gorzej już wygląda sytuacja w powiecie bydgoskim.

Opublikowano w Bydgoszcz

Radny PO Henryk Procek z Inowrocławia zachęca młodych z Bydgoszczy do dyskusji na temat bliższej współpracy obu miast.

Opublikowano w Regionalne
czwartek, 11 kwiecień 2013 11:55

Bydgoszcz potrzebuje szkolnictwa zawodowego

W środę w bydgoskim ratuszu odbyła się konferencja zorganizowana przez Bydgoski Klaster Przemysłowy. Dużo uwagi poświęcono potrzebie promowania szkolnictwa zawodowego, które nie ma obecnie najlepszej opinii.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dzisiaj o godzinie 18 w Hotelu Słoneczny Młyn Stowarzyszenie Metropolia Bydgoska organizuje ,,Wieczór z Bydgoszczą”. Zaproszone na niego są wszystkie osoby, którym bliska jest Bydgoszcz.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Szczecin bliżej naszego regionu

    Czekamy na budowę drogi ekspresowej S10 nie tylko dlatego, że skomunikuje nas z autostradą A1 i Warszawą, ważny jest też odcinek zachodni w kierunku Szczecina i całego Pomorza Gdańskiego. GDDKiA podpisała właśnie umowy na realizację dwóch odcinków S10 pomiędzy Piłą i Szczecinem. Ten fragment ekspresówki podzielony jest na 8 odcinków, umowy na pozostałe 6 odcinków mają być podpisane w najbliższych tygodniach.

  • Jak problem migracji widzą główni kandydaci na szefa Komisji Europejskiej? Ta debata była zupełnie inna od tej w Polsce

    W czwartek o godzinie 15 rozpoczęła się debata Eurowizji w której wystąpiło pięciu kandydatów na funkcję przewodniczącego Komisji Europejskiej, która była tłumaczona na wszystkie oficjalne języki Unii Europejskiej. To duże przedsięwzięcie medialne i próba odbycia centralnej debaty nad przyszłością Europy. Nie wszystkie siły polityczne były jednak zainteresowane tą formułą.

Wiadomości z regionu